Berek Czyli Upiór W Moherze - W rolach głównych Ewa Kasprzyk i Antoni Pawlicki. - Rybnik

Bilety na spektakl Berek Czyli Upiór W Moherze - W rolach głównych Ewa Kasprzyk i Antoni Pawlicki. - Rybnik - 03-02-2023

Spektakl Berek Czyli Upiór W Moherze - W rolach głównych Ewa Kasprzyk i Antoni Pawlicki. - Rybnik

Spektakl Berek czyli Upiór w Moherze

03.02.2023 20:15

Rybnik(Śląskie) - Teatr Ziemi Rybnickiej


Zwariowana komedia o pokonywaniu różnic i wzajemnym zrozumieniu. Jak potoczą się losy nietypowych sąsiadów - staroświeckiej Anny i młodego Pawła, mieszczańskiego geja? Zobacz na żywo wyjątkową historię w nadchodzącym sezonie teatralnym!

Pani Anna tak żarliwie angażuje się w życie swojej córki, że ta odwraca się od niej. Rozczarowana bohaterka za wszystko obwinia swojego sąsiada - Pawła, w którym upatruje przyczynę wszystkich jej problemów. Zwariowana karuzela zdarzeń sprawi, że bohaterowie zmienią swoje podejście do świata i siebie nawzajem. W rolach głównych wystąpią Ewa Kasprzyk i Antoni Pawlicki. "Berek, czyli upiór w moherze" to inteligentna i bawiąca do łez historia na podstawie książki Marcina Szczygielskiego pt. "Berek".  Sztuka po kilku latach wraca na afisz teatralny. Szacuje się, że spektakl został wystawiony już ponad 1000 razy! Anna i Paweł występują również w spektaklu komediowym "Berek, czyli miłość w moherze", która opowiada o innym rozdziale w życiu bohaterów.


"Berek, czyli upiór w moherze" w 2022 i 2023 roku W nadchodzącym sezonie teatralnym 2022 i 2023 "Berek, czyli upiór w moherze" zostanie wystawiony ponownie na deskach wielu scen w całej Polsce. Sprawdź repertuar teatralny i zarezerwuj bilety!

Obsada:
Ewa Kasprzyk
Joanna Jarmołowicz
Antoni Pawlicki
Lesław Żurek / Kamil Kula


Reżyseria: Ewa Kasprzyk
Scenografia: Maciej Chojnacki
Kostiumy i fotografie: Grażyna Gudejko

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl