Szkło kontaktowe live & touch - spektakl Teatru 6. Piętro - Zabrze

Bilety na spektakl Szkło kontaktowe live & touch - spektakl Teatru 6. Piętro - Zabrze - 01-04-2023

Szkło kontaktowe live & touch - spektakl Teatru 6. Piętro - Zabrze

Spektakl Szkło kontaktowe live and touch

01.04.2023 20:00

Zabrze(Śląskie) - Dom Muzyki i Tańca


Niezwykłe, niepowtarzalne spotkanie na żywo z zespołem "Szkła Kontaktowego", po raz pierwszy w Zabrzu (Sic!). Każdy z widzów - w trakcie spektaklu, może zabrać głos i zadać pytanie!


Szkło kontaktowe live & touch - teatralna wersja "Szkła kontaktowego" (programu telewizyjnego cieszącego się ogromną popularnością), wyreżyserowana przez Eugeniusza Korina, powstała wspólnym wysiłkiem Teatru 6. Piętro i TVN24.

Przeniesienie telewizyjnego formatu na deski sceniczne i stworzenie z niego widowiska teatralnego okazało się niezwykle udanym mariażem i spotkało się z entuzjastyczną reakcją widzów. Prowadzący, loża szyderców i gość specjalny mają możliwość nawiązania żywego i wyjątkowego dialogu z publicznością pełnego ciętych ripost i niewymuszonych żartów. Prawdziwymi gwiazdami show są - jak zawsze w "Szkle Kontaktowym", politycy. Widzowie mogą obejrzeć, w krótkich filmikach video, najzabawniejsze momenty ich występów publicznych z ostatnich 18 lat, czyli od początku istnienia programu. Materiały przygotowuje redakcja "Szkła Kontaktowego" - najlepsi w kraju specjaliści od tropienia nonsensów naszego życia politycznego.

Podczas spektaklu publiczność może zabierać głos, tak samo jak podczas programu telewizyjnego, do czego zachęcają ich gospodarze wydarzenia. Widzowie mogą skorzystać z rzadkiej okazji stanięcia twarzą w twarz z gospodarzami Szkła Kontaktowego i podzielenia się z nimi swoimi opiniami. To wydarzenie łączące teatr, telewizję i hydepark pozyskało rzesze wiernych widzów, czekających na kolejne jego odsłony.

Na scenie zobaczymy:
Prowadzący: Tomasz Sianecki i Katarzyna Kasia
Tetrycy: Wojciech Zimiński i Marek Przybylik
Rysownik: Henryk Sawka
One man show 1: Tomasz Jachimek
One man show 2: Wojciech Fiedorczuk
Wodzianin: Grzegorz Markowski
Gość: Niespodzianka!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl