Metoda na wnuczka - Zakręcona komedia - Białystok

Bilety na spektakl Metoda na wnuczka - Zakręcona komedia - Białystok - 01-04-2023

Spektakl Metoda na wnuczka - Zakręcona komedia - Białystok

Spektakl Metoda na wnuczka

01.04.2023 15:30

Białystok(Podlaskie) - Opera i Filharmonia Podlaska


Pełne wigoru emerytki, zagadkowe telefony i kuszący świat reklam - oto najnowsza, totalnie zakręcona komedia, która rozbawi do łez każdego bez względu na PESEL! "Metoda na wnuczka" to wielka dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena!

Charyzmatyczne starsze panie są jak ogień i woda. Danuta (Aldona Jankowska/ Maria Winiarska) to niepoprawna marzycielka, która spędza godziny na oglądaniu prezentacji drogich garnków i graniu w lotto. Bożena (Dorota Kamińska) jest jak wino - im starsza tym… mocniejsza. Choć jest absolutną fanką szybkiej jazdy na hulajnodze, to twardo stąpa po ziemi.

Co się wydarzy, gdy przyjacielowi z dawnych lat - Waldkowi (Robert Rozmus), uda się wyciągnąć damy z niezłych tarapatów? Podobno nie ma cwaniaka nad warszawiaka, ale gdy do akcji wkracza przebiegła Malwina (Agnieszka Wielgosz), wszystko się może zdarzyć. Do szalonego tańca z oszustami nieśmiało przygrywać będzie zakochany Mieczysław (Paweł Burczyk/ Marek Sadowski), bo doskonale wie "że najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny"….

"Metoda na wnuczka" w reżyserii Emiliana Kamińskiego to przezabawna komedia z wątkiem kryminalnym w tle. Sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety na występ w Twojej okolicy.

Obsada:
Robert Rozmus,
Aldona Jankowska / Marysia Winiarska,
Agnieszka Wielgosz,
Dorota Kamińska,
Paweł Burczyk / Marek Sadowski

Autor: Krzysztof Kędziora
Reżyseria: Emilian Kamiński
Opracowanie reżyserskie: Emilian Kamiński
Współpraca literacka: Andrzej Leśniewski
Scenografia: Andrzej Lewczuk
Asystentka reż.: Olga Rawska

Czas trwania spektaklu: 110 minut z przerwą.
SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl