Zabawne przygody małych szczeniaków - spektakl dla dzieci - Sieradz

Bilety na spektakl Zabawne przygody małych szczeniaków - spektakl dla dzieci - Sieradz - 02-12-2023

Zabawne przygody małych szczeniaków - spektakl dla dzieci - Sieradz

Spektakl Zabawne przygody małych szczeniaków

02.12.2023 17:00

Sieradz(Łódzkie) - Teatr Miejski


Kup bilet KupBilecik 17:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 7 miesięcy
Do wydarzenia 67 dni

Dawno temu, a może niedawno, żyła ekipa ratownicza. Dzielne szczeniaki. Pewnego dnia szczenięta postanowiły, że nie będą się nudzić w domu, wyruszą w dalekie przygody w poszukiwaniu skarbów. Ale wystarczy pomyśleć o przygodzie, jak twój dom jest wywrócony do góry nogami. Zwykła sofa zamienia się w ogromny statek, białe zasłony stają się żaglem. Chochla, to już nie chochla, ale środek ochrony przed piratami.

Na start, Uwaga, Rusz-gra się zaczyna! Zaczynają się prawdziwe przygody! Znakomicie zamieniają wszystkie meble w swoim pokoju w prawdziwy statek. Ale czym jest statek bez kapitana? I oddaj cumowanie! Ekipa ratownicza jest w drodze. Najpierw spotykają zadziornego, głodnego rekina. A może ktoś wie, co rekin je na obiad? Jasne, chłopaki wiedzą! Szczenięta wspólnie przygotowują pyszny obiad dla rekina, a dzięki chłopakom byli w stanie nie tylko nakarmić głodnego rekina, ale także zaprzyjaźnić się z nim.

Ale co to jest na horyzoncie? To prawdziwi piraci! Zespół nigdy nie widział prawdziwych piratów. Ale nie chcą też się z nimi spotykać. Szczeniaki postanowiły je przestraszyć. Wymyślili zabawne duchy, przez które zatrzęsły się u piratów kolana. Ale nagle na niebie pojawia się ogromna chmura burzowa i nasi bohaterowie wraz z piratami trafiają w burzę, morze zabiera ich łódź na straszne głębiny. Co stało się dalej z naszą ekipą ratowniczą i piratami i papugi znalazły zaginioną literę i co się z nimi stało, możesz dowiedzieć się, odwiedzając nasz interaktywny spektakl "Psi Patrol. Ku przygodzie".

Reżyseria: Katarzyna Gawura
Spektakl Audio Trwający: 1 Godz. 15 Minut Z Przerwą
Wiek: 1-10 Lat
Jedno Dziecko Do Lat 3 Bezpłatnie W Towarzystwie Osoby Dorosłej.

W spektaklu dzieci:
pomagają szczeniakom znaleźć tajemniczą wyspę,
walczą z piratami,
uczą się tańców pirackich,
rzucają ogromne bomby,
zbierają owoce,
tańczą i śpiewają.


Dzieci muszą mieć własny bilet. Dzieci do lat 3 mają wstęp wolny (bez oddzielnego miejsca).

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl