Nikt Nic Nie Wie - spektakl improwizowany dla dzieci. - Otwock

Bilety na spektakl Nikt Nic Nie Wie - spektakl improwizowany dla dzieci. - Otwock - 02-04-2023

Nikt Nic Nie Wie - spektakl improwizowany dla dzieci. - Otwock

Spektakl Nikt Nic Nie Wie

02.04.2023 12:00

Otwock(Mazowieckie) - Teatr im. Stefana Jaracza


Spektakl improwizowany dla dzieci "Nikt nic nie wie"

„Nikt nic nie wie" to wyjątkowe wydarzenie teatralne dla dzieci.
Improwizatorzy grają komediowy spektakl, podczas którego wspólnie z dziećmi wymyślają i nadają bieg zabawnym, wzruszającym i przygodowym historiom. Dzieci pomagają aktorom w stworzeniu świata i bohaterów. Wszystko jest improwizowane na żywo, przez co każda historia jest niepowtarzalna i wydarza się tylko raz. Zdarza się również, że młoda widownia jest angażowana również na scenie!

Spektakl przeznaczony jest dla widzów w wieku od 4 do 10 lat. Ale gwarantujemy, że dorosła widownia również będzie bawić się wyśmienicie ;)

Jak to działa?
• Najpierw się rozgrzewamy! – Wspólnie z publicznością przed spektaklem wykonujemy ze sceny ćwiczenia, które budzą wyobraźnię, pozwalają się poznać i dobrze poczuć przed spektaklem.
• Później wspólnie wyruszamy do świata bajek! – Czerpiąc z inspiracji od publiczności na bieżąco, tworzymy improwizowane opowieści. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ wydarza się tylko raz i nigdy więcej się nie powtórzy!

Serdecznie zapraszamy!

Obsada: Agnieszka Matan, Marta Iwaszkiewicz, Marta Podobas, Agata Rozbicka, Norbert Bajan, Ewa Gryczon, Piotr Gasik, Jan Wasilewski, Joanna Pawluśkiewicz, Aleksandra Markowska.

Czas trwania: około 60 minut

Uwaga!
Balkon wyłączony ze sprzedaży z racji na nie najlepszą widoczność dla małych widzów!