Royal Lviv Ballet - Jezioro Łabędzie - Jezioro Łabędzie - Gdańsk

Bilety na spektakl Royal Lviv Ballet - Jezioro Łabędzie - Jezioro Łabędzie - Gdańsk - 04-11-2023

Spektakl Royal Lviv Ballet - Jezioro Łabędzie - Jezioro Łabędzie - Gdańsk

Balet Jezioro Łabędzie , ROYAL LVIV BALLET

04.11.2023 19:30

Gdańsk(Pomorskie) - Filharmonia Bałtycka


Kup bilet KupBilecik 19:30

Kup bilet KupBilecik 16:30

Kup bilet Bilety24 19:30

Kup bilet Bilety24 16:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 6 miesięcy
Do wydarzenia 39 dni

Jezioro łabędzie to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. 


Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów - Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.


Podczas polskiego tournée w listopadzie i grudniu 2023 r. Jezioro łabędzie Piotra Czajkowskiego zaprezentuje Royal Lviv Ballet - zespół złożony z najlepszych solistów, zdobywający sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody. Zachwycające ręcznie szyte kostiumy, malowane przez Narodowych Artystów dekoracje, choreografia, piękna scenografia a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, każdy spektakl Royal Lviv Ballet jest niezapomnianym przeżyciem dla odbiorcy. Zespół złożony z najwybitniejszych artystów kontynuujących tradycje słynnej szkoły baletowej czaruje publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.


Zachęcamy do rezerwacji biletów na drugi termin wydarzenia: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/102788/Gda%C5%84sk/Royal+Lviv+Ballet+-+Jezioro+%C5%81ab%C4%99dzie/ .

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl