„Rozkłady jazdy” - Otwock

Bilety na spektakl „Rozkłady jazdy” - Otwock - 12-01-2024

Spektakl „Rozkłady jazdy” - Otwock

Spektakl Rozkłady jazdy

12.01.2024 18:00

Otwock(Mazowieckie) - Teatr im. Stefana Jaracza


Kup bilet Biletyna 18:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 6 miesięcy
Do wydarzenia 107 dni

„Rozkłady jazdy” to arcyzabawna sztuka teatralna najpopularniejszego czeskiego reżysera, Petra Zelenki, w której łączą się tradycja najlepszej farsy angielskiej z inteligentnym i nastrojowym czeskim humorem.

Czy praca i miłość muszą się wykluczać? A rozwód i miłość? A praca i rozwód?
Takie okropnie trudne pytania mogą niejednego przyprawić o zawrót głowy - a co dopiero, jeśli czyjaś głowa nie współpracuje do końca z ciałem. Bo tak właśnie funkcjonuje główny bohater spektaklu "Rozkład jazdy", cierpiący na ewidentny niedobór uwagi, Sebastian. Ale chyba jeszcze gorzej ma jego była żona, Hania, która właśnie usiłuje nadludzkimi siłami doprowadzić do wystawienia sztuki "Chińczycy", w której oprócz nich samych, gra także Borys, jej obecny narzeczony! A może najbardziej cierpią na tym "Chińczycy", niegdyś sztuka na siedem osób - dziś - zdaje się - że na trzy, ale tego chyba już nikt tak do końca nie jest w stanie określić.
Czy kiedy wszystko się wali, należy zachować spokój, czy może powinno się śmiać? A może płakać?

Taką wybuchową mieszankę prawdziwych emocji wywołać może tylko prawdziwie czeski humor reżysera, Petra Zelenki w połączeniu z precyzyjną teatralną matematyką geniusza farsy, Michaela Frayna.
Zapraszamy na spektakl, na którym wydarzyć się może wszystko...!