Berek, czyli upiór w moherze 2 - Kasprzyk i Pawlicki w rolach głównych - Skarżysko-Kamienna

Bilety na spektakl Berek, czyli upiór w moherze 2 - Kasprzyk i Pawlicki w rolach głównych - Skarżysko-Kamienna - 03-06-2023

Spektakl Berek, czyli upiór w moherze 2 - Kasprzyk i Pawlicki w rolach głównych - Skarżysko-Kamienna

Spektakl Berek 2 czyli dobra zamiana

03.06.2023 15:00

Skarżysko-Kamienna(Świętokrzyskie) - Miejskie Centrum Kultury


Kup bilet KupBilecik 15:00

Kup bilet KupBilecik 18:30

Kup bilet Biletyna 15:00

Kup bilet Biletyna 18:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 5 dni

Gwiazdorska obsada i historia, której długo nie da się zapomnieć. Miłość, tęcza i moherowy beret, czyli "Berek 2" to przepis na udany wieczór!


Dwoje sąsiadów, dwa przeciwieństwa. Z jednej strony wielkomiejski gej, z drugiej kobieta z czasów niedzisiejszych, przywiązana do tradycyjnych wartości. Po latach wojny i nienawiści połączyła ich przyjaźń. Niestety, obecność Anny w życiu Pawła doprowadza jego związek do rozpadu. Co robić? Jak delikatnie zasugerować sąsiadce, że miarka się przebrała? A może znaleźć jej nowe zajęcie? Mężczyzna zaczyna działać. Poszukiwania prowadzi w portalu randkowym - nowy mężczyzna dla Anny powinien załatwić sprawę. Pech chce, że sąsiadka zza ściany wpada na identyczny pomysł: powodowana wyrzutami sumienia szuka partnera dla Pawła. Szykują się dwie randki w ciemno, a wraz z nimi niespodziewane zwroty akcji, doskonały humor i dobra zabawa!


Obsada:
Ewa Kasprzyk
Maria Niklińska
Daniel Olbrychski
Antoni Pawlicki
Kamil Kula/Cezary Kaźmierski
Łukasz Płoszajski/Damian Kulec


Czas trwania: 2 godziny i 15 minut przerwy

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl