Andrzej Poniedzielski - MONDAY-DAY Andrzej Poniedzielski - koncert jubileuszowy w Warszawie

Bilety na kabaret Andrzej Poniedzielski - MONDAY-DAY Andrzej Poniedzielski - koncert jubileuszowy w Warszawie - 07-10-2024

Kabaret Andrzej Poniedzielski - MONDAY-DAY Andrzej Poniedzielski - koncert jubileuszowy w Warszawie

Jacek Wójcicki , Beata Rybotycka , Andrzej Poniedzielski , Marcin Januszkiewicz , Monday-day , Sylwia Różycka

07.10.2024 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Teatr Muzyczny Roma


Kup bilet KupBilecik 19:00

Kup bilet Biletyna 19:00

Kup bilet eBilet 19:00 - MONDAY-DAY ANDRZEJ PONIEDZIELSKI - KONCERT JUBILEUSZOWY

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 5 dni
Do wydarzenia 112 dni

Zapraszamy na niezwykły koncert z okazji 50-lecia pracy artystycznej Andrzeja Poniedzielskiego, zatytułowany "MONDAY-DAY". Wraz z zaproszonymi gośćmi artysta zaprezentuje swoje największe przeboje.

Andrzej Poniedzielski, legenda polskiego kabaretu, świętuje 50 lat kariery artystycznej. To nie tylko wybitny satyryk i poeta, ale także autor inteligentnych tekstów piosenek, które od lat bawią i wzruszają publiczność. Podczas koncertu "MONDAY-DAY" będziemy mieli okazję usłyszeć przekrój artystycznej drogi Andrzeja Poniedzielskiego. Do wspólnego świętowania artysta zaprosił wspaniałych wykonawców, takich jak Beata Rybotycka, Sylwia Różycka, Marcin Januszkiewicz i Jacek Wójcicki. Nie zabraknie również niespodziewanych gości. Całość będzie otoczona niepowtarzalną oprawą muzyczną, która zagwarantuje niezapomniane wrażenia, pełne emocji i wzruszeń.

Dołącz do nas, aby uczcić pięćdziesiąt lat niezwykłej kariery Andrzeja Poniedzielskiego podczas koncertów "MONDAY-DAY". Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety online.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane