Aktualności

05-10-2017-21:55:00

12 zagranicznych premier na październik!

Okładki omawianych albumów

Podziel się na facebooku!

Po założeniu, że czeka nas złota muzyczna polska jesień czas przyjrzeć się zagranicznym premierom. Na naszej liście dwanaście propozycji i jak się okazało, nie jedną wyprodukował Greg Kurstin. 

6 października

Gwen Stefani - You Make It Feel Like Christmas

Czujecie już świąteczny klimat? Z nową płytą Gwen Stefani poczujecie go już w październiku. Na pierwszy piątek miesiąca piosenkarka zapowiedziała premierę płyty "You Make It Feel Like Christmas".

Wydawnictwo zapowiada piosenka o tym samym tytule, w której Gwen towarzyszy Blake Shelton. Na płycie, obok świątecznych standardów takich, jak "Santa Baby" i "Silent Night" znajdzie się kilka autorskich piosenek Stefani.

6 października

Liam Gallagher - As You Were

Debiutancka płyta drugiego z braci Gallagher to zdecydowanie jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń roku. Zwłaszcza, że Liam wciąż słynie z... interesującego charakteru. Album "As You Were" to zbiór 15 piosenek, z których każda napisana została przez Liama.

Krążek zwiastuje singiel "Wall of Glass", "Chinatown" i "For What It's Worth". Dziennikarze, którzy już mieli szansę zrecenzować album oceniają go bardzo wysoko.

6 października

Marilyn Manson - Heaven Upside Down

Dziesiąty album zespołu Marilyn Manson ostatecznie ukaże się 6 października. Płytę zwiastuje singiel "Kill4Me" i "We Know Where You Fucking Live". Oprócz nich na płycie znajdzie się 10 premierowych utworów.

Pierwotnie premierę albumu zaplanowano na lipiec, a album miał nosić tytuł "Say10".

6 października

Sunrise Avenue - Heartbreak Century

Fiński zespół Sunrise Avenue powraca z nowym studyjnym albumem. Na płycie "Heartbreak Century" znajdzie się dwanaście piosenek, w tym singiel "I Help You Hate Me".

Promując płytę zespół odwiedzi nasz kraj. Koncert odbędzie się 29 listopada w Krakowie. Szczegóły wydarzenia są dostępne tutaj. Bilety trafiły już do sprzedaży.

13 październik

Beck - Colors

Trzynasty studyjny album Beck ukaże się 13 października. Na płycie, której producentem jest m.in. Greg Kurstin znajdzie się 11 piosenek.

Wydawnictwo promują single "Dreams" i "Wow" oraz "Dear Life" i "Up All Night".

13 październik

P!nk - Beautiful Trauma

Siódmy studyjny album P!nk otrzymał tytuł "Beautiful Trauma". Na płycie znajdzie się 13 piosenek, za których produkcję odpowiadają m.in. Johnny McDaid, Steve Mac, Max Martin i Shellback. Płytę zapowiada singiel "What About Us".

Drugim utworem promującym album ma zostać piosenka "Revenge", w której P!nk towarzyszy Eminem.

13 październik

Robert Plant - Carry Fire

Tej jesieni z nową studyjną płytą powraca Robert Plant. Na płytę zatytułowaną "Carry Fire" trafi jedenaście premierowych kompozycji. Pośród nich znajdzie się piosenka "The May Queen", pierwszy utwór, który udostępniono z albumu.

Na albumie znajdzie się także piosenka "Bluebirds over the Mountain", w której Plantowi towarzyszy Chrissie Hynde.

13 październik

Tegan and Sara - The Con X: Covers

Tegan and Sara w wyjątkowy sposób świętują 10-lecie albumu "The Con". Siostry poprosiły zaprzyjaźnionych muzyków o stworzenie nowych wersji piosenek, które wydały dekadę temu. Każdemu dano wolną rękę w aranżacjach i własnych interpretacjach.

W projekt zaangażowali się m.in. Cindi Lauper, Shura, Hayley Williams z Paramore, PVRIS, Ryan Adams, Bleachers, czy CHVRCHES. Dochód ze sprzedaży albumu zasili konto fundacji Tegan and Sara Foundation, która zbiera pieniądze dla kobiet i dziewcząt ze środowiska LGBTQ.

20 października

Jessie Ware - Glasshouse

Trzeci studyjny album Jessie Ware otrzymał tytuł "Glasshouse". Na płytę trafi czternaście premierowych kompozycji, w tym utwór "Last of the True Believers" z udziałem Paula Buchanana.

Wydawnictwo promują singiel "Alone", "Midnight" i "Selfish Love". W stworzeniu płyty Ware pomogli m.in. Julia Michaels, Francis and the Lights, Cashmere Cat, Benny Blanco, Ed Sheeran i Ryan Tedder.

20 października

Niall Horan - Flicker

Kolejny z członków One Direction wydaje debiutancki album. Tym razem przyszedł czas na Irlandczyka, Nialla Horana. Jego debiutancka płyta zatytułowana "Flicker" to zestaw trzynastu premierowych utworów.

Na płycie znajdą się takie przeboje, jak "This Town" i "Slow Hands". Za produkcję płyty odpowiada m.in. Greg Kurstin.

27 października

Kelly Clarkson - The Meaning Of Life

Kelly Clarkson zapewnia, że to najlepsza płyta w jej dorobku, bo dostała pełną swobodę twórczą i mogła stworzyć album dokładnie taki, jaki stworzyć chciała. Efekty zatytułowano "The Meaning Of Life" i podzielono na czternaście piosenek.

Album zwiastuje singiel "Love So Soft" oraz piosenka "Move You". Za produkcję kilku utworów odpowiada Greg Kurstin.

27 października

Weezer - Pacific Daydream

Ostatni na naszej liście październikowych premier jest najnowszy, już dwunasty studyjny album amerykanów z Weezer. Swoją nową płytę zatytułowali "Pacific Daydream". Producentem wykonawczym został Butch Walker.

Na albumie znajdzie się dziesięć piosenek. W tym singiel "Feels Like Summer", którego produkcją zajął się J.R.Rotem.

źródło: Ania/Koncertomania.pl
05-10-2017-21:55:00

Podziel się na facebooku!


newsy.