Aktualności

16-06-2018-16:07:00

5 premier na połowę czerwca! Część 2.

Okładki omawianych albumów

Podziel się na facebooku!

Czerwiec, pomimo wakacji i letnich festiwali, to bardzo obfity muzycznie miesiąc. Po ciekawym początku miesiąca czas przyjrzeć się premierom, jakie zaplanowano na połowę czerwca. Oto 5 muzycznych premier, na które warto zwrócić uwagę. 

Kto znalazł się na naszej liście?  Kto powraca z nowymi kompozycjami? Już odpowiadamy na to pytanie! Zaznaczamy przy tym, że to druga część tekstu z muzycznymi premiera na ten miesiąc.

15 czerwca

Mayday Parade - Sunnyland

Amerykanie z Mayday Parade przygotowali nowy studyjny album. Płyta zatytułowana "Sunnyland" to zestaw trzynastu premierowych kompozycji. Wydawnictwo zapowiadają piosenki "Piece of Your Heart", "It's Hard to be Religious When Certain People Aren't Incinerated by Lightning" i "Stay the Same". Produkcją całości zajęli się Howard Benson, John Feldmann, Kenneth Mount i Zack Odom.


15 czerwca

Christina Aguilera - Liberation

Fani Christiny Aguilery musieli uzbroić się w cierpliwość czekając na premierę jej nowej studyjnej płyty. Ich czekania skończyły się 15 czerwca, gdy ukazał się naprawdę bardzo wyczekiwany krążek "Liberation". Trafiło na niego 15 premierowych kompozycji, w tym aż pięć duetów i cztery piosenki pełniące rolę interludiów.

Album "Liberation" to pierwsza płyta Aguilery od wydanej w 2012 roku płyty "Lotus". Album zwiastowały single "Fall In Line", "Twice" i "Accelerate".


15 czerwca

Johnny Marr - Call The Comet

Z trzecim studyjnym albumem powraca Johnny Marr. Muzyk przygotował dwanaście nowych piosenek, każdą samodzielnie wyprodukował. Były gitarzysta Smiths przyznaje, że "Call The Comet" to koncept album, który prezentuje świat takim, jakim stałby się, gdyby nie zdarzyły się istotne polityczno-społeczne zdarzenia.


15 czerwca

Mike Shinoda - Post Truamatic

Mike Shinoda, członek zespołu Linkin Park, postanowił podzielić się ze światem uczuciami, jakie towarzyszyły mu po śmierci  Chestera Benningtona. Artysta zdecydował się na wydanie debiutanckiego albumu. Premierę płyty "Post Traumatic" poprzedzała premiera EPki. Pełen album to zbiór 16 nowych utworów, pośród nich nie brakuje duetów, m.in. z Machine Gun Kelly.

Album zwiastują takie piosenki, jak "Crossing A Line" i "Nothing Makes Sense Anymore".

15 czerwca

Lady Pank - LP1

Debiutancki album Lady Pank to kopalnia przebojów. Każda z piosenek stałą się singlem, każdą grały rozgłośnie radiowe, każdą pokochali Polacy. Rocznica wydania albumu "Lady Pank" stała się dla grupy dobrą okazją do odświeżenia starych, dobrych kompozycji, nagrania ich na nowo i zaproszenia od udziału zaprzyjaźnionych artystów. Tak powstał album "LP1", na którym obok Lady Pank słyszymy takie nazwiska, jak Katarzyna Nosowska, Kasia Kowalska, Lech Janerka, Grzegorz Markowski, Artur Rojek, Maciej Maleńczuk, Tomasz Organek, Krzysztof Zalewski, Piotr Rogucki i Marcin Wyrostek. 

źródło: Ania/Koncertomania.pl
16-06-2018-16:07:00

Podziel się na facebooku!