Aktualności

01-08-2018-17:00:00

Sierpniowe premiery płytowe - część 1

Okładki omawianych albumów

Podziel się na facebooku!

Sierpień wydaje się doskonałym wstępem do jesiennych premier płytowych. Już teraz wiadomo, że we wrześniu liczba ciekawych płyt znacznie wzrośnie, ale sierpień także zapowiada się interesująco. Zwłaszcza w tej popowej części przemysłu wydawniczego.

Kto wydaje nowy album? Przyglądamy się premierom płytowym zaplanowanym na trzy pierwsze piątki miesiąca. Na liście znalazła się także jedna krajowa propozycja.

3 sierpnia

Iggy Azalea - Survive the Summer

W pierwszy piątek miesiąca Iggy Azalea wróci z nową EPką. Wydawnictwo "Survive the Summer" to zestaw sześciu utworów. Jeden to duet z Wiz Khalifą, a drugi z Tygą. To właśnie kompozycja "Kream" nagrana wspólnie z Tygą zapowiada wydawnictwo.


3 sierpnia

Mac Miller - Swimming

Po majowej premierze trzeci singli na początek sierpnia zapowiedziano premierę nowej studyjnej płyty Maca Millera, albumu "Swimming". Na album trafi trzynaście premierowych kompozycji. Całość zapowiadają m.in. single "Self Care" i "What's The Use?".


3 sierpnia

Travis Scott - Astroworld

W sierpniu z trzecim studyjnym albumem powraca także Travis Scott. Płyta otrzymała tytuł "Astroworld", a zapowiada ją opublikowany w maju singiel "Watch". Producentami albumu są Mikem Dean, Sonny Digital, WondaGurl, Wheezy, NAV, Amir "Cash" Esmailian, Frank Dukes, Gunna, Don Toliver, Sheck Wes oraz Allen Ritter.


10 sierpnia

Holak - Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał

Mateusz Holak powraca z nowym studyjnym albumem! Krążek "Dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał" to efekt współpracy producenckiej z Maxem Psują oraz zaproszonymi gośćmi, m.in. Włodim, Jan-rapowanie, Ralph Kaminskim oraz Frosti Regem. Limitowana edycja płyty zawiera bonus w postaci EPki "Niecierpliwość", która nie została wydana wcześniej w wersji fizycznej. Płyta to zbiór 14 utworów.


10 sierpnia

Nicki Minaj - Queen

W lutym 2019 roku Nicki Minaj odwiedzi Polskę. Zrobi to przy okazji światowej trasy koncertowej promującej album "Queen". Płyta to efekt współpracy Nicki m.in. z: J. Reid, Big Juice, Supa Dups, Beats Bailey, Messy i Ben Billions. Płytę zapowiada singiel "Chun-Li" i "Bed" nagrane wspólnie z Arianą Grande.

AKTUALIZACJA: Premiera płyty została przesunięta o tydzień!


10 sierpnia

Jason Mraz - Know.

Do wydania kolejnego studyjnego albumu przygotowuje się także Jason Mraz. Najnowszy krążek zatytułował "Know.", a wydawnictwo wyposażył w dziesięć kompozycji. Całość zapowiadają single"Have It All", "Unlonley" i "More Than Friends" nagrane wspólnie z Meghan Trainor.


17 sierpnia

Ariana Grande - Sweetener

Bezsprzecznie jedna z najgłośniejszych premier płytowych sierpnia to nowy, czwarty studyjny album Ariany Grande. Krążek "Sweetener" to zbiór piętnastu piosenek, w tym aż trzech duetów. Wydawnictwo zapowiadają takie piosenki, jak "No Tears Left To Cry" czy "God Is a Woman". Za produkcję piosenek odpowiadają Tommy Brown, Max Martin, Pharrell Williams, Ilya i Savan Kotecha.


17 sierpnia

Death Cab for Cutie - Thank You For Today

W sierpniu ukaże się także dziewiąty studyjny album zespołu Death Cab for Cutie. Producentem albumu "Thank You for Today" jest Rich Costey. Na płycie znajdzie się dziesięć premierowych utworów, a ich zapowiedzią jest piosenka "Gold Rush".


źródło: Ania/Koncertomania.pl
01-08-2018-17:00:00

Podziel się na facebooku!