Aktualności

04-09-2018-08:00:00

6 premier na początek września. Na te płyty warto czekać!

Okładki omawianych albumów

Podziel się na facebooku!

Na jakie płyty warto zwrócić uwagę we wrześniu? Kto, i w jakim stylu, otworzy jesień 2018 roku? Oto pierwsza część tekstu poświęcona muzycznym premierom tego miesiąca. Na liście zarówno albumy zagraniczne, jak i polska premiera.

7 września

Lenny Kravitz - Raise Vibration

Lenny Kravitz wraca z jedenastym studyjnym albumem. Tworząc album muzyk założył sobie, że stworzy album eklektyczny. "Raise Vibration" to z jednej strony album niepozbawiony wpływów funku, z drugiej strony nie brakuje na nim dźwięków country i pięknych ballad. Lenny, jako człowiek orkiestra, większość instrumentów nagrał sam, jednak mógł liczyć także na wsparcie swojego wieloletniego współpracownika, gitarzysty Craiga Rossa. 

https://www.youtube.com/embed/BilaShsQphM

Album ukazuje się na CD, podwójnej płycie analogowej oraz w postaci plików cyfrowych. Artysta przygotował również wersję deluxe z myślą o najwierniejszych fanach i kolekcjonerach. Na płycie znajdzie się dwanaście kompozycji.

7 września

Paul McCartney - Egypt Station

Po czterech latach od poprzedniego albumu, niekwestionowana legenda muzyki powraca z nowym krążkiem. Album "Egypt Station" wyprodukował ceniony producent muzyczny Greg Kurstin. Wydawnictwo zapowiadane jest, jako "fascynująca podróż", która zaczyna się instrumentalnym "Station I" i kończy "Station II". Paul zaprasza do świata historii, utworów niby klasycznych, ale niepozbawionych współczesnych melodii. Wszystko ubrane zostało w teksty, z których słynie Paul McCartney - wrażliwe i wyjątkowe.  

https://www.youtube.com/embed/oYnI--eSbnc

7 września

Michał Szpak - Dreamer

Z nowym studyjny krążkiem powraca Michał Szpak. Płyta zatytułowana "Dreamer" to wydawnictwo zróżnicowane, brzmiące nowocześnie, świeżo, ale czerpiące inspiracje z dobrych tradycji muzycznych. Album wydany zostanie w dwóch wersjach - podstawowej i rozszerzonej. Ta druga to zbiór aż 16 utworów, w tym aż sześciu nagrań koncertowych. Całość zapowiada utwór "Don't Poison Your Heart", który zadebiutował jesienią 2017 roku.

https://www.youtube.com/embed/GAXz0MUm7wM

14 września

Alvaro Soler - Mar De Colores

W drugi piątek września ukaże się drugi studyjny album uwielbianego przez polską publiczność Alvaro Solera. Na albumie "Mar De Colores" znajdzie się dwanaście piosenek. Całość zwiastuje utwór "La Cintura".

https://www.youtube.com/embed/Eg4LUvUjUWI

14 września

Good Charlotte - Generation Rx

W przyszłym roku zagrają pierwszy w karierze koncert w Polsce. We wrześniu wydadzą nową studyjną płytę, na której znajdzie się dziewięć utworów. Piosenki z "Generation Rx" skupione są wokół problemów współczesnej młodzieży - opowiadają o wyobcowaniu, braku nadziei na dobrą przyszłość czy kłopotach w odnalezieniu się pośród rówieśników. Produkcją albumu zajęli się Zakk Cervini oraz gitarzysta i wokalista zespołu, Benji Madden.

https://www.youtube.com/embed/eJZ9cHzzxOA

14 września

Tony Bennett & Diana Krall - Love Is Here To Stay

Tony Bennett cały czas jest głodny muzyki i nowych dźwięków. Tym razem do współpracy zaprosił piękną i utalentowaną Dianę Krall. Efektem jest album zatytułowany "Love Is Here To Stay", wyraz uznania dla twórczości Georga i Iry Gershwinów. Produkcją albumu zajęli się Dae Bennetta i Billa Charlapa z Dannym Bennettem w roli producenta wykonawczego. Na albumie znajdzie się dwanaście utworów, w tym po jednej piosence, na której każdy z artystów występuje solo.

https://www.youtube.com/embed/W1ztHGpHxaw


źródło: Ania/Koncertomania.pl
04-09-2018-08:00:00

Podziel się na facebooku!


newsy.