Polski Festiwal Stand-upu - KARNET na 4 dni (12-15.08.2021) w Warszawie


Cześć, witajcie! Gorące Lato, wolność i KOMEDIA! To już kolejny rok gdy spotykamy się w dużym gronie wraz z komikami by świętować Polski Festiwal Stand-upu. cool 4 dni sierpnia zamienią Warszawę w stolicę stand-upu. W tym roku przygotowaliśmy dla Was zajebiste atrakcje i zaprosiliśmy całe środowisko komików do Klubu Komediowego Puenta. To wszystko po to, by wspólnie z Wami stworzyć niezwykłe 4 noce, przeplatane żartami, muzyką, jedzeniem i rozmowom w kuluarach.

W tym roku nasz Festiwal będzie miał dodatkowy dzień. Pierwszy dzień tzw. BEFORE  robimy przy współpracy z cholernie klimatycznym miejscem jakim jest Centrum Praskie Koneser, ale to nie koniec nowości, ponieważ 3 dni główne Festiwalu będą odbywały się w KLUBIE KOMEDIOWYM PUENTA, ale tym razem przy współpracy z projektem Warszawa Główna możemy Wam zagwarantować najwyższej jakości warunki techniczne na dużej plenerowej scenie z zadaszoną widownią. Oprócz nowej sceny podczas Festiwalu będzie dostępne miasteczko festiwalowe z food trackiem i strefą do tzw. "posiedzenia" w przerwie od komedii.

Rozpiska dni Festiwalowych:

12 sierpnia (czwartek) - Before przed Festiwalem - Cienqi Stand-up
CENTRUM PRASKIE KONESER, bramki 20:00, start 20:30 - 22:15.


Na placu konesera będzie ustawiony Fiat Cienquczento przy współpracy ze Cienqi Stand-up na dachu pojazdu będą odbywać się występy komików zaproszonych na Festiwal.
Wystąpią zaproszeni komicy oraz Mike Topolski, czyli komik tworzący scenę polskiego stand-upu w Angli! Prowadzenie: Mateusz Kierdowski
--------------------------------------------

13 sierpnia (piątek)-  WIECZÓR ABSTRAKCJI
Klub Komediowy Puenta bramki 18:00, start 19:00.


Line-up:
19:00-21:00 Próbki Stand-upu, czyli warm-up z udziałem młodych komików. Prowadzący Rafał Banaś. Nie może w oficjalnym pierwszym dniu zabraknąć przeglądu młodych komików. Tego dnia 10 występujących pojawi się na scenie by zatrząsnąć w posadach popularnościami najbardziej rozpoznawalnych stand-uperów w Polsce. Próbkę stand-upu poprowadzi SZAKALINIO, czyli komik, a przede wszystkim niezwykły człowiek Rafał Banaś.

21:20 - 23:00 Abstrakcyjne poczucie humoru zagości tego dnia do Klubu Komediowego "PUENTA" na ul. Kolejowej. Na zewnętrznej scenie postawionej przy współpracy z Projektem Warszawa Główna pojawią się między innymi: Paulina Potocka, Wojtek FIedorczuk, Arkadiusz Jaksa Jakszewicz, a także  Kamil Kozieł, Filip Puzyr. Prowadzenie: Jasiek Borkowski

23:00 - AFTER
--------------------------------------------

14 sierpnia (sobota) - WIECZÓR HARDCORU
Klub Komediowy Puenta, bramki 17:00, start 18:00.

Line-up:
18:00- 19:30: Podcast na żywo prowadzony przez komików

19:50-21:10 Stand-up - Prowadzenie: Waldek Nowak, wystąpią m.in.: Karol Modzelewski, Karol Urbaniak, Jasiek Borkowski, Paweł Konkiel.

21:35 -22:20 - ROAST BATTLE PRO - I etap, 4 pojedynki. Jury: Sebastian Rejent, Bartosz Zalewski, Mieszko Minkiewicz.

22:35-23:15 - ROAST BATTLE PRO - półfinały i finały, 3 pojedynki. Roast Battle - na scenie 8  doświadczonych, zaproszonych przez Stand-up No Limits komików zmierzy się ze sobą na żarty roastowe. Występy podzielone są na I etap, półfinał i finał. Dwóch komików na przemian podaje 4 żarty. Publika i jury (głos decydujący) decydują kto zwycięża pojedynek i przechodzi do następnego etapu.

23:15 - AFTER
--------------------------------------------

15 sierpnia (niedziela) - WIECZÓR CROWDWORKu
Klub Komediowy Puenta, bramki 19:00, start 20:00.


Line-up:
20:00-21:00 Stand-up: Krzysztof Hajdas, Mateusz Burkacki, Tobiasz Gajewski. Mike Topolski (z Londynu). Prowadzenie: Andy Sosnowski

21:20 - 22:40 - WIECZÓR CROWDWORKu - na scenie kilku komików zajmie się improwizowaną częścią stand-upu. Przez crowdwork rozumiana jest interakcja z publicznością - prowadzący Michał Kutek. Wystąpi m.in.: Paweł Chałupka, Karol Urbaniak, Adam Sobaniec, Cezary Sikora, Adam Gajda.

22:40 - AFTER
--------------------------------------------

GDZIE - Warszawa, Klub Komediowy Puenta oraz Centrum  Praskie Koneser.
TERMIN: 13 - 15 SIERPNIA (PT.-ND.) - KLUB KOMEDIOWY PUENTA, ul. Kolejowa 8/10.
GODZINA ZALEŻNA OD DNIA: od 18:00  do 23:00 + After Party.
--------------------------

*Wydarzenie może być rejestrowane przez organizatorów, kupując bilety wyrażasz na rejestrację i udostępnienie wizerunku.
*Wydarzenie jest organizowane na świeżym powietrzu, prosimy o zwrócenie uwagi na warunki atmosferyczne w dniu wydarzenia i ubranie się stosownie do pogody.
*Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, prosimy o zabranie ze sobą środków ochrony osobistej obowiązujących w dniu wydarzenia.
*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.