Teatr Komedii Impro - Historia Twojego prezentu w Łodzi

Bilety na kabaret Teatr Komedii Impro - Historia Twojego prezentu w Łodzi - 26-12-2021

Kabaret Teatr Komedii Impro - Historia Twojego prezentu w Łodzi

różni wykonawcy

26.12.2021 18:00

Łódź(Łódzkie) - Teatr ART.KOMBINAT w kompleksie Monopolis


W ten wspaniały, świąteczny dzień chcemy razem z Państwem poznać sekretne historie Waszych wymarzonych prezentów. Przynieście zatem niespodzianki, które otrzymaliście od Świętego Mikołaja, a zostaną one głównymi bohaterami naszego spektaklu. Podczas spektaklu dowiecie się między innymi jakie historie podejrzały wasze stopy przez dziurawe skarpetki, zanim dostaliście nowe lub o czym marzy renifer z Waszego zimowego swetra!


Wszystko to i jeszcze więcej możliwe jest w ten wyjątkowy wieczór! Dodamy, że zaproszenie na nasz wspólny wieczór, świetnie sprawdzi się jako prezent pod choinkę! Przedstawienie jest w pełni improwizowane - nie posiada wcześniej ustalonego scenariusza. To nasi goście, decydują o tym, co wydarzy się na scenie i jak potoczy się akcja! Spektakl tworzy doświadczony zespół aktorski, a przedstawienie dopełnia muzyk - improwizator.

O teatrze
Teatr Komedii Impro w Łodzi to pierwszy w Polsce zawodowy teatr dedykowany sztuce improwizacji. Powstał na bazie zespołów IMPRO Atak! oraz Impro Atak ITO (Internetowy Teatr Online), czyli grup improwizatorów, którzy na oczach widza tworzą przedstawienia teatralne używając do tego jedynie wyobraźni i sugestii padających z widowni.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane