Rafał Rutkowski - Stand-up Pabianice | Rafał Rutkowski: "Śmiejmy się Bracia i Siostry" oraz Szymon Baraniecki

Bilety na kabaret Rafał Rutkowski - Stand-up Pabianice | Rafał Rutkowski: "Śmiejmy się Bracia i Siostry" oraz Szymon Baraniecki - 28-11-2022

Kabaret Rafał Rutkowski - Stand-up Pabianice | Rafał Rutkowski: "Śmiejmy się Bracia i Siostry" oraz Szymon Baraniecki

Rafał Rutkowski , Szymon Baraniecki

28.11.2022 20:00

Pabianice(Łódzkie) - Miejski Ośrodek Kultury - MOK


Już 28 listopada Rafał Rutkowski zawita do Pabianic!


"Śmiejmy się Bracia i Siostry" to najnowszy stand-up comedy Rafała Rutkowskiego. Rutkowski w swoim programie jak zwykle punktuje absurd i głupotę którą zauważa we współczesnym świecie. Z perspektywy dojrzałego mężczyzny komentuje świat social mediów, kulturę i politykę w naszym kraju. Podczas występu dowiecie się między innymi dlaczego coraz trudniej zrobić w polskim filmie karierę przez łóżko oraz o trudach wychowania hokeisty. Dowiecie się też jak zostać chirurgiem amatorem, dlaczego nudna telewizja jest fascynująca i kto w Polsce jest mistrzem w obrażaniu się.

Support: Szymon Baraniecki
W dzień pracownik międzynarodowej korporacji w nocy niczym Batman pracuje by na twarzach rodaków pojawiał się uśmiech. Jego życie jak sam mawia to tragikomedia, a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo żeby to zrozumieć.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl