Koleżeński Stand-up: Zalewski, Ponttefski, Walos - Koleżeński Stand-up w Łodzi

Bilety na kabaret Koleżeński Stand-up: Zalewski, Ponttefski, Walos - Koleżeński Stand-up w Łodzi - 19-12-2022

Kabaret Koleżeński Stand-up: Zalewski, Ponttefski, Walos - Koleżeński Stand-up w Łodzi

Bartosz Zalewski , Bartek Walos , Cezary Ponttefski

19.12.2022 20:00

Łódź(Łódzkie) - Kręgielnia Król Kul


19 grudnia wszystkie fanki i fani stand-up w Łodzi czeka wyjątkowy wieczór komedii na żywo w nastrojowym Królu Kul.


"Koleżeństwo - to skarb. Za niekoleżeństwo to ja bym prał bo mordzie" - K. Górski (nie ten trener, taki górnik). We wspólną trasę ruszają trzej panowie których nie łączy prawie nic poza kolorem skóry, genderem, drogą zawodową, potencjałem kulturowym, orientacją seksualną, wspólnymi fascynacjami, okazjonalną szczoteczką a nade wszystkim wzajemnym zamiłowaniem. Doprawdy, nowy standard na polskiej scenie, fiu-fiu, jakby to powiedział Wróbelek-Elemelek. Jeżeli to odniesienie jest dla was hip i jazzy, to zapnijcie przysłowiowe pasy w przysłowiowych fotelach i sprawdźcie skład wykonawców. Przysłowiowy.


Zabawią Was:
Bartek WALOS - Ostatni posiadacz papierosa marki "Sport" oraz cieszący się opinią największego gieroja na stand-upowej ulicy niezłomny szop pracz kultury pomijanej. W ramach swoich peregrynacji na śmietniki ludzkiej twórczości dosłownie połamał sobie życie, a wszystko to dla was. LUDZI!
Cezary PONTTEFSKI - Nie zna życie kto nie służył w internetu glebogryzarce. Cezary świdruje czarną jaźń szerokiej sieci web mocno jak mocarz do czyszczenia elektroniki. Nie martwcie się, zaopatrzony w Poradnik Skauta i okutany Ariadny nicią wyjmie dla Was tylko to co najzdrowsze, najsytsze i poda wam. LUDZIOM!
Bartosz ZALEWSKI - Samorodny batiar z ulicy Zamenhoffa, który odbywa regularne podróże o jeden uśmiech za daleko. Niektórzy powiedzą, że nie wrócił stamtąd ten rumiany chłopiec, ale coś innego. Coś strasznego. Ale niechże śledzą uważnie trzęsącą się konstrukcję teatrzyku na przedzie, gdy on podaje się za LUDZIA.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl