Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Lubartowie: Toczek, Pacuszkie, Kostelecki, Suarez, Kamil

Bilety na kabaret Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Lubartowie: Toczek, Pacuszkie, Kostelecki, Suarez, Kamil - 01-06-2023

Kabaret Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Lubartowie: Toczek, Pacuszkie, Kostelecki, Suarez, Kamil

Roman Kostelecki , Bartek Toczek , Senior Suarez , Bartek Pacuszkie , Kamil Maleszyk

01.06.2023 19:00

Lubartów(Lubelskie) - Stary Kredens Polski


Uwaga! Stary Kredens Polski oraz Warsaw Stand-up mają przyjemność zaprosić Was na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie stand-upowe. Wystąpią przed Wami Młode Wilki polskiego stand-upu, co oznacza, że możecie wziąć czynny udział w tworzeniu nowych gwiazd polskiej sceny stand-upowej! Już 01.06, w czwartek, o godzinie 19:00, pięciu Młodych Wilków wystąpi dla Was w cenie jednego starego.

Wystąpią:
Roman Kostelecki - trzykrotnie występujący w Comedy Central, na scenie w autentyczny sposób poddaje w wątpliwość stereotypy o męskości oraz narodowości. Wszyscy zawsze podkreślają jego ukraińskie pochodzenie, ale Roman skończył już z żartami o byciu kierowcą Ubera, bo teraz jest bezrobotny.
Bartek Pacuszkie - urodził się i mieszka na warszawskiej Pradze. Lubi żarty które śmieszą wszystkich i te które nie śmieszą nikogo. Ma duży dystans do siebie i otaczającego go świata. Zamienił dziennikarstwo na Stand-up ale trochę żałuje bo polityka bywa zabawniejsza. Jak sam mówi: Stand-up uprawia od niedawna ale za to bez efektów!
Senior Suarez - wychował się Warszawie grając w futbol. W skrócie całe życie stał w korkach. Nosi wąsy, bo to jedyne co mu rośnie. Interesuje się grzybobraniem.
Kamil Maleszyk - reprezentuje niezręczny i styl komedii przyprawiony dozą suchych żartów, jak i ostrych żartów. Jego ulubionym angielskim słowem jest "cringe".
Bartek Toczek - były filozof, tester fikcji i rzeczywistości. Tyje w stand-upowe doświadczenie, a chudnie, kiedy się śmiejecie. Na imprezie zaprezentuje fragmenty swojego programu "Dietox".


Cena biletu: 30 zł.
Bramę otwieramy o 18:30.
Wydarzenie dostępne dla osób 18+.
Osoby przeszkadzające występującym, będą wyproszone z imprezy, dlatego: bawcie się dobrze i naśmiejcie się do syta i pamiętajcie, bez was nie ma Młodych Wilków.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl