Warsaw Stand-up - Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Lublinie: Chyż, Kostelecki, Maleszyk, Pacuszkie, Suarez

Bilety na kabaret Warsaw Stand-up - Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Lublinie: Chyż, Kostelecki, Maleszyk, Pacuszkie, Suarez - 09-09-2023

Kabaret Warsaw Stand-up - Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Lublinie: Chyż, Kostelecki, Maleszyk, Pacuszkie, Suarez

Roman Kostelecki , Senior Suarez , Bartek Pacuszkie , Kamil Maleszyk , Karol Chyż

09.09.2023 19:00

Lublin(Lubelskie) - Klubokawiarnia KOMITET


Uwaga! Nowy Komitet Lublin oraz Warsaw Stand-up mają przyjemność zaprosić Was na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie stand-upowe. Wystąpią przed Wami Młode Wilki polskiego stand-upu, co oznacza, że możecie wziąć czynny udział w tworzeniu nowych gwiazd polskiej sceny stand-upowej! Już 03.06, w sobotę, o godzinie 19:00, pięciu Młodych Wilków wystąpi dla Was w cenie jednego starego.

Wystąpią:
Korol Chyż - nawrócony optymista, który całą młodość pragnął wyrwać się z małej miejscowości do dużego miasta. Wybrał Lublin. Opowiada o tym co go wkurza, np. starożytni Grecy.
Roman Kostelecki - trzykrotnie występujący w Comedy Central, na scenie w autentyczny sposób poddaje w wątpliwość stereotypy o męskości oraz narodowości. Wszyscy zawsze podkreślają jego ukraińskie pochodzenie, ale Roman skończył już z żartami o byciu kierowcą Ubera, bo teraz jest bezrobotny.
Bartek Pacuszkie - urodził się i mieszka na warszawskiej Pradze. Lubi żarty które śmieszą wszystkich i te które nie śmieszą nikogo. Ma duży dystans do siebie i otaczającego go świata. Zamienił dziennikarstwo na Stand-up ale trochę żałuje bo polityka bywa zabawniejsza. Jak sam mówi: Stand-up uprawia od niedawna ale za to bez efektów.
Kamil Maleszyk - reprezentuje niezręczny i styl komedii przyprawiony dozą suchych żartów, jak i ostrych żartów. Jego ulubionym angielskim słowem jest "cringe".
Senior Suarez - wychował się Warszawie grając w futbol. W skrócie całe życie stał w korkach. Nosi wąsy, bo to jedyne co mu rośnie. Interesuje się grzybobraniem.

Cena biletu: 29 zł.
Bramę otwieramy o 18:30.
Wydarzenie dostępne dla osób 18+.
Osoby przeszkadzające występującym, będą wyproszone z imprezy, dlatego: Bawcie się dobrze i naśmiejcie się do syta i pamiętajcie, bez was nie ma Młodych Wilków!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl