Warsaw Stand-up - Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Rzeszowie: Pacuszkie, Kostelecki, Suarez, Kamil

Bilety na kabaret Warsaw Stand-up - Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Rzeszowie: Pacuszkie, Kostelecki, Suarez, Kamil - 12-10-2023

Kabaret Warsaw Stand-up - Młode Wilki Polskiego Stand-up'u w Rzeszowie: Pacuszkie, Kostelecki, Suarez, Kamil

Roman Kostelecki , Senior Suarez , Bartek Pacuszkie , Kamil Maleszyk

12.10.2023 19:00

Rzeszów(Podkarpackie) - Pub Spółdzielczy Rzeszów


Kup bilet KupBilecik 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 4 miesięcy
Do wydarzenia 13 dni

UWAGA! Pub Spółdzielczy Rzeszów oraz Warsaw Stand-up mają przyjemność zaprosić Was na JEDYNE W SWOIM RODZAJU wydarzenie stand-upowe. Wystąpią przed Wami MŁODE WILKI POLSKIEGO STAND-UPU, co oznacza, że możecie wziąć czynny udział w tworzeniu nowych gwiazd polskiej sceny stand-upowej! Już 12..10 o godzinie 19:00, czterech MŁODYCH WILKÓW wystąpi dla Was w cenie JEDNEGO STAREGO.


Wystąpią:
ROMAN KOSTELECKI - trzykrotnie występujący w COMEDY CENTRAL, na scenie w autentyczny sposób poddaje w wątpliwość stereotypy o męskości oraz narodowości. Wszyscy zawsze podkreślają jego ukraińskie pochodzenie, ale Roman skończył już z żartami o byciu kierowcą Ubera, bo teraz jest bezrobotny.


BARTEK PACUSZKIE - urodził się i mieszka na warszawskiej Pradze. Lubi żarty które śmieszą wszystkich i te które nie śmieszą nikogo. Ma duży dystans do siebie i otaczającego go świata. Zamienił dziennikarstwo na Stand-up ale trochę żałuje bo polityka bywa zabawniejsza. Jak sam mówi: Stand-up uprawia od niedawna ale za to bez efektów.


SENIOR SUAREZ - wychował się Warszawie grając w futbol. W skrócie całe życie stał w korkach. Nosi wąsy, bo to jedyne co mu rośnie. Interesuje się grzybobraniem.


KAMIL MALESZYK - reprezentuje niezręczny i styl komedii przyprawiony dozą suchych żartów, jak i ostrych żartów. Jego ulubionym angielskim słowem jest "cringe".


Cena biletu: 29 zł.
Bramę otwieramy o 18:30.
Wydarzenie dostępne dla osób 18+.
Osoby przeszkadzające występującym, będą wyproszone z imprezy, dlatego:
Bawcie się dobrze i naśmiejcie się do syta i pamiętajcie, bez was nie ma MŁODYCH WILKÓW.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl