Gwiazdy nad Brdą w Bydgoszczy


Koncert „Gwiazdy nad Brdą”, to mix starszych, młodszych i całkiem nowych przebojów polskich i europejskich
w wykonaniu znanych gwiazd polskiej piosenki i wchodzących co dopiero na scenę, ale z wielkimi już osiagnięciami.
 Danuta Błażejczyk i Grażyna Łobaszewska to gwiazdy o wyjątkowym blasku, niesamowitych głosach i wspanialym feelingu. Obie debiutowały wiele lat temu, ale do dzisiaj zachowały wspaniałą formę wokalną, szczególnie Grażyna Łobaszewska, która jest nadal wyjątkowo twórcza i aktywna. Nagrywa płyty, koncertuje i zadziwia świeżością i nowymi pomysłami.
Danuta Błażejczyk jest wszechstronną wokalistką, śpiewającą standardy jazzowe i piosenki w stylu pop, ale te
o dużej wartości artystycznej. W swoim repertuarze ma też piosenki dla niej napisane.
 Miłka Małecka to wokalistka i aktorka scen muzycznych, która zdobywała doświadczenia na deskach Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, gdzie przez wiele sezonów występowała w głównych rolch takich musicali, jak „Jesus Christ Superstar”, Hair”, Evita”, „Ania z Zielonego  Wzgórza”. Dzisiaj realizuje własne projekty muzyczne, śpiewając piosenki z repertuaru Anna Jantar i z lat dwudziestych i trzydziestych poprzedniego wieku.
Julia Olędzka i Krzysztof Iwaneczko, to niezwykle utalentowani wokaliści młodego pokolenia. Oboje zabłysnęli w telewizyjnych show.
Julia zrobiła furorę w „Mam talent” w 2014 roku, zdobywając drugie miejsce, a Krzysztof w „The Voice of Poland” w 2015 roku, wygrywając ten konkurs.
Oboje wcześniej zdobywali nagrody na ogólnopolskiech i międzynarodowych festiwalach piosenki.
 Joachim Perlik od zawsze związany z Bydgoszczą jest uważany za najlepszego interpretatora piosenek Czesława Niemena. Świetnie też radzi sobie w repertuarze Marka Grechuty. Jest to zresztą wokalista, który porusza się swobodnie w różnym repertuarze .
Pokazywał to przez wiele lat jako wokalista i pianista w programie „Jaka to melodia”, bedąc w składzie muzycznego zespołu towarzyszącego.
Podczas koncertu będzie można usłyszeć polskie, włoskie i anglojęzyczne przeboje.
Wokalitom towarzyszyć będzie zespół muzyczny pod kierunkiem Artura Grudzińskiego, jednego z najlepszych w kraju pianistów rozrywkowych i aranżerów.  Ten koncert będzie gratką dla wszystkich fanów piosenki, tych starszych i tych młodszych.Powiązane