Bedoes ╳ Lanek, White, 2115 Gang / Opole x Veteran Club

Koncert Bedoes ╳ Lanek, White, 2115 Gang / Opole x Veteran Club - 28-04-2017

Koncert Bedoes ╳ Lanek, White, 2115 Gang / Opole x Veteran Club

SB Maffija , Efpe , Crash , Lanek , Bedoes , LMG , Beg Lepes , 5thstorey , Dzieciak , White , 77 CLVN

28.04.2017 20:00

Opole(Opolskie) - Veteran Club


SOLD OUT Agencja oraz Best Events zapraszają na koncert Bedoesa, który będzie miał miejsce w Veteran Club (k60) - 28 kwietnia!

BILETY:
25/30 - dostępne w Bronx Szop, Pizzeria AliBaba Opole, Maximus Fitness Club Opole oraz Fightline Shop

SUPPORTY:
77 CLVN
Beg Lepes / 5thstorey
DZIECIAK X CRASH
EFPE x LMG

"Aby śmierć miała znaczenie" to długogrający, legalny debiut Bedoesa, który szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia - Kubi Producent.

– Ta płyta powstała po to "Aby Śmierć Miała Znaczenie". Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu - zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija - tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.

–Album "Aby Śmierć Miała Znaczenie" LP to dla mnie najlepsza rzecz jaką zrobiłem w swoim życiu pod względem muzycznym. Włożyłem w to całe swoje serce i 100 % możliwości. Nie przespane noce towarzyszące mi podczas tworzenia tej płyty na pewno pozostaną mi w pamięci na dobre - dodaje Kubi Producent.