Hołdys w Warszawie

Koncert Hołdys w Warszawie - 09-12-2010

Koncert Hołdys w Warszawie

Zbigniew Hołdys

09.12.2010 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Stodoła


Mamy przyjemność poinformować, iż odwołany koncert z 10.06.2010 odbędzie się 9.12.2010!

Ceny biletów:
    - 60 zł - Normalny,
    - 33 zł - Student / Uczeń.


goście :Artur Gadowi , Vienio z Molesta Evenement
w repertuarze : utwory Perfectu, oraz z solowego albumu Artysty


Na naszej scenie stanie jeden z najbardziej charyzmatycznych artystów w polskiej historii- Zbigniew Hołdys. Artysta występujący niezwykle rzadko (ostatni raz 10 lat temu, poprzednio 20 lat temu!) zdecydował się na brawurowy koncert z zupełnie nowymi muzykami, z zupełnie nową muzyką, z rewelacyjną oprawą świetlną i wieloma zaskakującymi zwrotami akcji.

Dziś możemy powiedzieć jedynie, że w zespole Hołdysa zaśpiewa (obok lidera) dwóch rewelacyjnych wokalistów, zagra fenomenalny basista, będzie grał genialny perkusista i niezwykle utalentowany gitarzysta. Sam Hołdys zagra na kilku instrumentach i posłuży się nowymi technikami audiowizualnymi. Scenografię będą stanowiły billboardy autorstwa jednego z najbardziej kontrowersyjnych polskich twórców ulicznych.

Ci, co pamiętają 3-i-półgodzinny koncert Hołdysa z Perfectem na Stadionie Dziesięciolecia w 1987 roku wiedzą, że jak już wychodzi na scenę, to nie odpuszcza. Ci, co widzieli jego ostatni koncert w Sali Kongresowej w 1999 roku pamiętają, iż uznano to za najważniejsze wydarzenie muzyczne roku.

Nie możecie przegapić tej okazji!
Jednocześnie fanów starej muzyki Hołdysa uspokajamy: mamy zapewnienie, że wykonane zostaną także najsłynniejsze kompozycje Hołdysa znane z czasów zespołu Perfect, a także utwory z późniejszego okresu, m.in. kultowy już dziś „Stalker”.

Osoby z biletami ulgowymi proszone są o zabranie na koncert legitymacji w celu weryfikacji.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub StodołaPowiązane