Dzik(i) Karrot w Warszawie


O czym należy pamiętać, aby wytwórnia muzyczna przetrwała 10 lat? Na to pytanie stara się znależć odpowiedź nasze nowe wydawnictwo. Tym razem nie jest to jednak płyta z muzyką, a książka.
Książka, będąca tak naprawdę albumem zdjęć autorstwa fotografa muzycznego Bartka Murackiego, ze specjalnymi komentarzami Pablopavo, wstępem Jarka Szubrychta, w wyjątkowej oprawie, będącej dziełem hiszpańskiej artystki Pilar Rojo.

"To krok w nowym dla nas kierunku. Wstępem do koncepcji wydawania przez nas książek był komiksowy album "Dym" o Pablopavo, wydany wspólnie z Kulturą Gniewu. Spodobało nam się na tyle, że postanowiliśmy również w sposób książkowy uczcić dziesięć lat istnienia Karrot Kommando. Muzyka i literatura spotykają się częściej niż można by sobie wyobrazić więc zakładamy, że to nie nasze ostatnie słowo w temacie książek." - mówi Piotr Maślanka.

Książkę można nabyć już dziś na karrot.pl/10lat a Was zapraszamy na niezwykły dzień fotograficzno-muzyczny - 17 maja 2017 w warszawskim klubie DZiK odbędzie się oficjalna premiera książki, połączona z wystawą zdjęć Bartka Murackiego oraz z koncertami rozlicznych związanych z Karrot Kommando artystów. Większość występów ma charakter wyjątkowy i absolutnie PREMIEROWY:
🥕 Kapela ze Wsi Warszawa - Sekcja Żeńska w kooperacji z maestro Patrykiem Kraśniewskim
🥕 Pafcio i Rafcio, czyli Pablopavo&Kazan
🥕 roberto DELIRA - rekonstrukcja DESTRUKCJA
🥕 Karolina Czarnecka
🥕 DJ Krzaku w specjalnym programie 1000 lat Karrota
🥕 Earl Jacob & Luszjano Rafentaf
🥕 WOJTPOL, czyli Emil Wojtczak oraz Radosław Polakowski w specjalnym programie na bas, akordeon i Bóg wie co jeszcze
🥕 Jazz In Dreadlocks, czyli Lena Romul & Patryk Kraśniewski
Ksiądz Prałat Maken

Wstęp - płacisz ile uznasz za stosowne - zbieramy fundusze na kolejny pomysl marchewkowy - Karrotową kawiarnię w Warszawie.
Będzie oczywiście można nabyć nasze fonogramy oraz książki a także spotkać się z artystami.

Zapraszamy, startujemy od 15:00
17.05.2017
Dom Zabawy i Kultury DZiK, Belwederska 44a, WarszawaPowiązane