C&C Bookings & FRIENDS showcase ADDICTION meets UKNOWME w Sopocie

Bilety na koncert C&C Bookings & FRIENDS showcase ADDICTION meets UKNOWME w Sopocie - 09-06-2017

Koncert C&C Bookings & FRIENDS showcase ADDICTION meets UKNOWME w Sopocie

Papa Zura , Mc Conrad , Groh , RADICALL , Mortem , DJ Sonar Soul , RHYTHM BABOON , ROS addiction , The Real Mc Conrad , IN-DEED

09.06.2017 22:00

Sopot(Pomorskie) - Sfinks700


C&C Bookings & FRIENDS showcase ADDICTION meets UKNOWME

w ramach Seazone Music & Conference

main: C&C Bookings & Friends
● Saytek Live ● An On BastLIVE ● MamJazza LIVE ● SLG dj-set 
● Kaj dj-set ● 0ptik dj-set

fontanna: Addiction Records Digital meets U Know Me Records
ROS addiction * MORTEM * IN-DEED
GROH * PAPA ZURA * SONAR SOUL * RHYTHM BABOON

09.06.2017 piątek, 
Sfinks 700, Sopot

C&C Bookings to jedna z najbardziej rozpoznawalnych agencji bookingowych w kraju, zrzesza polskich artystów z kręgu elektroniki. Wśród nich znajdziemy zarówno producentów jak i dj'ów takich jak An On Bast, Kuba Sojka, Jurek Przeździecki, Piotr Bejnar, Manoid czy Marcin Czubala. C&C to także agencja eventowa odpowiedzialna za takie wydarzenia jak chociażby Impreza Roku z Dixonem we wrocławskiej Strefie WZ, czy Wooded, tworzony wraz z Catz 'n Dogz.

Addiction Records Digital powstały jako sklep z winylami w 2002 roku z czasem przerodził się w wytwórnię płytową promującą drum and bass. Wśród artystów związanych z wytwórnią znalazły się legendy gatunku, takie jak: Ray Keith, Nookie, Subject13 czy ZeroT. Addiction Records wspiera również najciekawszych polskich producentów. Swoje kawałki wydali tu In-Deed, Satl, Silence Groove, Radicall i Tactic Sound a także jeden z ciekawszych polskich wokali - SQbass aka Skubas.

U Know Me Records to jedna z ikon polskiej, klubowej sceny. Istnieją od 2010, ale mogą pochwalić się już czterdziestoma winylami. Wśród winylowych wydań znajdziecie takich artystów jak Envee, Kixnare, Night Marksi, Rysy czy Xxanaxx.

www.cc-bookings.com
soundcloud.com/addiction-digital
soundcloud.com/u-know-me-records
https://seazonesopot.pl/

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl 

 Powiązane