15 Years Watergate - Sopot | Sfinks700

Bilety na koncert 15 Years Watergate - Sopot | Sfinks700 - 10-06-2017

Koncert 15 Years Watergate - Sopot | Sfinks700

Piotr Bejnar , Mia Twin , Ruede Hagelstein , KASP , Marco Resmann , Gogan , Handia Hype , MRJ

10.06.2017 22:00

Sopot(Pomorskie) - Sfinks700


@15 Years Watergate, C&C bookings oraz White Widow Records w ramach SEAZONE:

● Marco Resmann (Watergate)
● Ruede Hagelstein (Watergate)
● Piotr Bejnar (C&C bookings)

White Widow Records:
● Handia Hype
● Mia Twin & KASP
● MRJ
● Gogan

10.06.2017 (sobota)
Sfinks 700, Sopot
Bilety: 25pln/30pln przedsprzedż / 35pln w dniu imprezy
lub karnet SEAZONE NOCĄ na cały weekend
https://www.biletomat.pl/koncerty/seazone-noca-5001/


Booking partner: C&C Bookings
www.cc-bookings.com
www.facebook.com/ccbookings.official

● MARCO RESMANN
a.k.a. DJ Phage ściśle związany od połowy lat 90. z berlińską sceną. Jest także współzałożycielem i byłym producentem formacji Pan-Pot. Nagrywał jako Luna City Express dla Moon Harbour recordings i aktywnie współpracuje z Martinem Landsky. Jego produkcje znaleźć można w wytwórniach Watergate, Poker Flat, Warung oraz Upon.You którą prowadzi.
Związany jest z klubem Watergate i od lat jest jedną z bardziej szanowanych osobowości w branży kierując także agencją bookingową Uppon.You Bokings.
https://soundcloud.com/marco-resmann
https://www.facebook.com/mresmann/

● RUEDE HAGELSTEIN
dziecko Berlina... prawie. A rzeczywiście urodził się w wiejskim otoczeniu stolicy, do której postanowił przenieść się osiem lat temu. Niemniej jednak nazywają go mieszkańcem miasta, ponieważ to w mieście czuje się jak w domu. Po służbie cywilnej wyjechał z Brandenburgii, próbując znaleźć pracę w agencjach internetowych, filmach i magazynach traktujących o życiu nocnym. Dzięki wpływom nowej gospodarki wkrótce może kupić swoje pierwsze winyle. Jest zafascynowany sztuką mieszającą się z każdą przetańczoną nocą, co pozwala mu wyrazić siebie i się rozwijać. W tym samym czasie jego pasja do pisania prowadzi do współpracy z magazynem FLYER, gdzie przez wiele lat pracuje jako redaktor, co jeszcze bardziej zbliża go do berlińskiej kultury klubowej.

W swoim premierowym utworze wydanym przez berlińska wytwornie Freizeitglauben pokazuje swoja bardziej popowa stronę, która również slychać w późniejszym wydawnictwie "New Fresh EP" wydanym przez wytwornie Freundinnen Records. Jego prawdziwe brzmienie disco-electro można odnaleźć na międzynarodowych kompilacjach takich jak Output Records czy Kitsune, podczas gdy on zaczyna oscylować bardziej w kierunku techno i house'u.
To wyjaśnia o wiele bardziej minimalistyczne projekty jak Dog vs. Dog wydany przez Lebensfreude Records, który zdobył uzanie DJ'ow takich jak Sven Väth czy Michael Mayer. Ruede postanowił wykorzystać rosnące nim zainteresowanie i zmienić pasję w zawód ucząc się miedzy innymi inżynierii dźwięku w Instytucie SAE. Od 2006 roku Ruede jest rezydentem w klubie Watergate w Berlinie, jak również w klubie Harpunie w Düsseldorfie. Wraz z przyjacielem Fraenzen założył tez własne studio. Od 2007 roku przynależy do Upon You Records, wytworni z która zaczął współpracę projektem "Ghostdriver" E.
https://soundcloud.com/ruede
https://www.facebook.com/RuedeHagelstein/

● PIOTR BEJNAR
https://www.facebook.com/piotrbejnarfanpage
https://soundcloud.com/piotr_bejnar

Producent i live performer. Już jako 16 latek zainteresował się matematycznym rozkładem utworow muzycznych. Jako live performer experymetuje z różnorodnymi nowotorskimi technikami grania na żywo prezentując spektrum wyszukanych brzmień.
Piotr nie ulega modzie, przyzwyczajeniu czy uprzedzeniu w muzyce - wychwytując " brzmieniowe perełki" z roznych stylow electroniki . Dzięki różnorodnym zainteresowaniom muzycznym jest częstym gościem wydarzeń kulturalnych,niekoniecznie tanecznych. Jest rowniez organizatorem cyklu impre o nazwie "Black Roses".
Wystepy live w wykonaniu Piotra Bejnara to nie zbyt typowy live jaki kojarzyc sie moze graniem z laptopa..w tym przypadku wyglada to zupelnie inaczej...To zywa improwizacja do ktorej udzialu Piotr zaprasza publicznosc, ktora wefekcie na zywo generuje dzwieki razem z nim.
Podczas jednej z imprez Piotr nie miał miejsca na położenie swojego MIDI controlera wiec zagral trzymajac go w rekach. Od tamtej pory przyjaciele okrzykneli go mianem dj'a "Modern Talking" oraz 'Unstopable Korg Rider czy 'Czarodziej z krainy KORG". Pomysł ewoluował, Piotr zminimalizowal swój setup i zaczął grac live'y trzymając sampler w rekach jednoczesnie tanczac z ludzmi na parkiecie. Muzyka tworzona przez Piotra to, jego zdaniem - "taneczna elektronika". Miłośnik Jazz'u i Snooker'a.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl