Eska Live Active Festival - DJ Loui / Dj V Valdi

Bilety na Eska Live Active Festival - DJ Loui / Dj V Valdi

Eska Live Active Festival - DJ Loui / Dj V Valdi

DJ Loui , Dj V Valdi

06.08.2011 20:00

Władysławowo(Pomorskie)


Ceny biletów:
    - 20 zł - normalny
    - 55 zł - VIP

Komunikat organizatora:

 

Wstęp od 18 roku życiaDJ Loui to polski rezydent urodzony 25 października 1985 roku w Lesznie. Tak naprawdę nazywa się Wojciech Kucharski. Jego preferowanymi gatunkami muzycznymi są: House latino, House funky, House vocal oraz Electro. DJ Loui jest specjalistą od muzyki House. DJ tak umiejętnie zgrywa kawałki, dobiera odpowiednio ton oraz muzykę, że klubowicze nie mogą usiedzieć na miejscu - rwą się na parkiet. Na swoim koncie posiada takie utwory jak: Check This Out oraz Gunshot Rewind. Ta praca idzie mu coraz lepiej i prawdopodobnie przeżuci się na tą branżę.

Dj V Valdi -  Przygodę z muzyką i płytami zaczął już jako młody chłopak molestując gramofon wmontowany w stare lampowe radio. i. Nawiązał współpracę z Agencją Avanti, która zrzeszała około 20 DJ'ów i obsługiwała imprezy w Wielkopolsce oraz na Dolnym Śląsku. To były pionierskie czasy tego typu agencji, lecz siłą rzeczy upadła ona w końcu. Wtedy też wziął się za walkę na własna rękę i zaczynał budować postać o pseudonimie DJ V Valdi. Spod "jego ręki" wyszło wielu DJ'ów, którzy w następnych latach zawojowali polskie kluby. Brał udział w różnego typu mistrzostwach i turniejach zdobywając wielokrotnie miejsca na podium, a w 1998 w całorocznym Grand Prix wylądował w końcowym efekcie na 4 miejscu w Polsce.

Dj Miqro - Od zawsze fanatyk muzyki House i wszystkich najweselszych jego odmian. Pierwsze większe lub mniejsze imprezy jeszcze w XX wieku w czasach, gdy nowe brzmienia nie docierały do Polski. Zapraszany do klubów oraz większe imprezy, gdzie niezależnie od pory roku jego sety są pełne słońca i niezapomnianych plażowych brzmień. Pomysłodawca, współtwórca i rezydent porannego Afterpary po Sunrise Festiwal.  Ci, którzy tam byli, choć raz poznali magie słonecznego House, jaki serwuje Miqro oraz jego zaproszeni goście.

Dj Matush - stał się dzięki swojej osobowości, płynnej technice mixowania, wyjątkowej selekcji muzycznej oraz konsekwencji jednym z najbardziej docenionych DJ'ów na polskiej scenie klubowej, a dzięki sukcesom własnych produkcji zyskał respekt także jako producent i remixer w Polsce jak i zagranicą. Zaczynał w 1990 roku od funky i hip-hop zdobywając mistrzostwo Polski w scratch'u, co dało mu możliwość występu na mistrzostwach świata 1996 w Rimini we Włoszech. W połowie lat 90-ych zaczął stopniowo zmieniać swoje preferencje muzyczne w kierunku muzyki "house" grając na wielu cyklach oraz dużych imprezach promujących "kulturę klubową". Szybko stał się rezydentem kultowych już dzisiaj warszawskich klubów takich jak: Trend, Imperium Rytmu, H2O czy Klatka. Intrygujący styl, komunikatywność oraz wieloletnie doświadczenie pozwala mu przechodzić muzycznie od funky przez energetyczne, pulsujące brzmienie house do progressive trance. Łatwość z jaką Matush radzi sobie ze zmianą miejsca i publiczności sprawia, że jest on dzisiaj jednym z najbardziej zapracowanych klubowych DJ'ów oraz występuje jako gwiazda z gwiazdami na większości dużych wydarzeń muzycznym w Polsce takich jak: Instytut Energetyki, Creamfields , Go Play!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora