Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w Warszawie

Koncert Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w Warszawie - 10-10-2011

Koncert Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w Warszawie

Waldemar Malicki

10.10.2011 19:30

Warszawa(Mazowieckie) - Teatr 6 piętro


WALDEMAR MALICKI ORAZ FILHARMONIA DOWCIPU W TEATRZE 6. PIĘTRO.W Teatrze 6. piętro już na jesieni 2011 r. będzie można zobaczyć premierowe widowiska Filharmonii Dowcipu oraz solowy koncert muzyka i showmana Waldemara Malickiego.
Teatr 6. Piętro, posiadający jedną z najlepszych sal akustycznych, będzie jedynym miejscem w Warszawie, gdzie miłośnicy talentu tego Artysty będą mieli okazję spotkania się z jego sztuką.

10 października zapraszamy na premierowy wieczór „6 piętro Filharmonii”, gdzie dwudziestu pięciu wybitnych muzyków na czele z Waldemarem Malickim i dyrygentem Bernardem Chmielarzem zademonstrują aranżacje dobrze znanych utworów muzyki klasycznej albo szlagiery muzyki pop w nowym, zaskakującym, a momentami szokującym wykonaniu.

„6 piętro Filharmonii” - to połączenie widowiska muzycznego z elementami wyrafinowanego i wysmakowanego show lidera orkiestry Waldemara Malickiego. Obok pianisty na scenie wystąpi dziewiętnastu wybitnych instrumentalistów i czwórka wokalistów operowych, w wykonaniu których największe hity operowe i symfoniczne brzmią niczym współczesne przeboje.
Twórcami widowiska są założyciele formacji muzycznej Filharmonia Dowcipu: Waldemar Malicki – pianista i autor, Bernard Chmielarz – kompozytor i aranżer oraz Jacek Kęcik – autor i reżyser.

31 października Teatr 6. Piętro zaprasza natomiast na premierę kameralnego solowego koncertu Waldemara Malickiego „Naga prawda o klasyce”, w reżyserii Jacka Kęcika.
Program koncertu pozostaje w ścisłej tajemnicy, a więc widzowie Teatru 6. piętro mogą liczyć na wyjątkowy repertuar. Z pewnością każdy, kto wybierze się na ten koncert będzie miał okazję uczestniczyć w jego pełnym humoru i twórczej improwizacji one man show, a jedynym partnerem Waldemara Malickiego w tym niezwykłym koncercie będzie… fortepian. Widzów Teatru 6. piętro czeka 90 minut niezapomnianej przygody z muzyką klasyczną w najbardziej frapującym wykonaniu.


Terminy spektakli:

Filharmonia Dowcipu: 10.X, 15.XI.2011.
Naga prawda o klasyce: 31.X, 30.XI.2011.

Więcej informacji o autorach i wykonawcy na www.teatr6pietro.pl i www.filharmoniadowcipu.pl

Bilety do nabycia poprzez www.ebilet.pl oraz bezpośrednio w kasie Teatru 6. piętro w PKiN.


Kontakt z mediami:
refresh pr, Joanna Czyżewska, j.czyzewska@freshpr.com.pl, 601 978 797