The Turbo A.C.'s, Rocket Mary, Poison Heart we Wrocławiu

Bilety na koncert The Turbo A.C.'s, Rocket Mary, Poison Heart we Wrocławiu - 16-11-2011

Koncert The Turbo A.C.'s, Rocket Mary, Poison Heart we Wrocławiu

Rocket Mary , The Turbo AC's , Poison Heart

16.11.2011 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Madness


Ceny biletów:
    - 35 zł - w przedsprzedaży
    - 45 zł - w dniu imprezy


THE TURBO AC’s
Nowojorskie THE TURBO AC’s od 1996 roku podbija scenę muzyczną swoim wysokooktanowym punkowym rock’n’rollem.   Żywiołowość punka, melodia surf rocka i kop rock’n’rolla to ich tajemnica sukcesu. Bo tylko o sukcesie można mówić, gdy zespół od tylu lat utrzymuje się w czołówce światowego punk’n’rolla, wydaje jedną płytę lepszą za drugą  i koncertuje z powodzeniem na całym świecie. W chwili obecnej chromowana TURBO-maszyna promuje ich ostatni album „Kill Everyone” wydany dla Concrete Jungle Records. Płyta zbiera rewelacyjne recenzje i udowadnia, że TURBO AC’s nie ma sobie równych w klimatach garażowego punk rock’n’rolla. W ramach promocji tego materiału zespół odwiedzi w listopadzie Warszawę i Wrocław i spuści manto wszystkim niedowiarkom! Are you ready for a rumble?!!
Więcej: // www.myspace.com/theturboacs

ROCKET MARY
Rocket Mary to garage rock'n'rollowa formacja z Łodzi założona w 2008. Zespół nagrał dwie demówki: 1-szą na początku 2009, 2-gą w listopadzie 2010, której można posłuchać na profilu MySpace zespołu. W czerwcu 2010 roku wyszła również 13-ta odsłona składanki "Punk Kills" wydanej przez 272 Records (USA, CA), na której znalazł się utwór Rocket Mary z pierwszego demo, o tytule "King of the road".
Więcej:
www.soundcloud.com/rocket-mary
www.facebook.pl/rocketmary.punknroll
www.myspace.com/rocketmaryband

POISON HEART
Poison Heart to młoda warszawska rockandrollowa formacja założona w 2010 roku przez członków byłego Unlucky Strike. Muzycy zainspirowani takimi zespołami jak Motorhead, The Hellacopters czy Peter Pan Speedrock tworzą energiczny rock'n'roll z domieszką innych gatunków muzyki, którą można określić jako punk'n'roll z wyczuwalnym wpływem hard rocka i glamu.
Więcej:
// www.myspace.com/poisonheartpl
// www.facebook.com/ph.rocknroll
// www.myspace.com/poisonheartpl


www.myspace.com/coreporation
www.core-poration.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.Powiązane