The Turbo A.C.'s, The Cuffs, Poison Heart w Warszawie

Bilety na koncert The Turbo A.C.'s, The Cuffs, Poison Heart w Warszawie - 15-11-2011

Koncert The Turbo A.C.'s, The Cuffs, Poison Heart w Warszawie

The Cuffs , The Turbo AC's , Poison Heart

15.11.2011 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Punkt & Radio Luxembourg


Ceny biletów:
    - 35 zł - w przedsprzedaży
    - 45 zł - w dniu imprezy


THE TURBO AC’s
Nowojorskie THE TURBO AC’s od 1996 roku podbija scenę muzyczną swoim wysokooktanowym punkowym rock’n’rollem.   Żywiołowość punka, melodia surf rocka i kop rock’n’rolla to ich tajemnica sukcesu. Bo tylko o sukcesie można mówić, gdy zespół od tylu lat utrzymuje się w czołówce światowego punk’n’rolla, wydaje jedną płytę lepszą za drugą  i koncertuje z powodzeniem na całym świecie. W chwili obecnej chromowana TURBO-maszyna promuje ich ostatni album „Kill Everyone” wydany dla Concrete Jungle Records. Płyta zbiera rewelacyjne recenzje i udowadnia, że TURBO AC’s nie ma sobie równych w klimatach garażowego punk rock’n’rolla. W ramach promocji tego materiału zespół odwiedzi w listopadzie Warszawę i Wrocław i spuści manto wszystkim niedowiarkom! Are you ready for a rumble?!!
Więcej: // www.myspace.com/theturboacs

THE CUFFS
THE CUFFS jest zespołem utworzonym przez muzyków z różnych części północnej Polski. Ich muzykę można dokładnie określić jako punk’n’roll, czyli miksturę klasycznego punka, rock and rolla a nawet melodyjnego hardcora. W czasie swoich koncertów THE CUFFS raczą słuchaczy również garścią coverów MOTORHEAD, TURBONEGRO, MISFITS czy SOCIAL DISTORTION, co jest także odpowiedzią na pytanie do jakich wpływów zespół się przyznaje. W skład kapeli wchodzą ludzie powiązani obecnie lub w przeszłości ze Schizmą (legenda polskiej sceny hardcore), Robotix (polskie czołowe psychobilly), The Kolt czy 666 Aniołów.
Więcej: // www.myspace.com/thecuffsrockon

POISON HEART
Poison Heart to młoda warszawska rockandrollowa formacja założona w 2010 roku przez członków byłego Unlucky Strike. Muzycy zainspirowani takimi zespołami jak Motorhead, The Hellacopters czy Peter Pan Speedrock tworzą energiczny rock'n'roll z domieszką innych gatunków muzyki, którą można określić jako punk'n'roll z wyczuwalnym wpływem hard rocka i glamu.
Więcej:
// www.myspace.com/poisonheartpl
// www.facebook.com/ph.rocknroll
// www.myspace.com/poisonheartpl


www.myspace.com/coreporation
www.core-poration.pl

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.Powiązane