Kij Garden Party w Łodzi

Koncert Kij Garden Party w Łodzi - 15-07-2017

Koncert Kij Garden Party w Łodzi

Dj MixAir , DJ Jerem , DJ BAFF WEED

15.07.2017 20:00

Łódź(Łódzkie) - KIJ


Jak wiadomo każdy Kij ma dwa końce, a ponieważ jest już lato czas na pierwszą wakacyjną imprezę na naszym kultowym podwórku, które specjalnie pod ten wieczór nabierze wyjątkowego klimatu oraz atmosfery. Pierwsza impreza z cyklu Kij Garden Party to esencja tego wszystkiego co chcielibyście robić w wakacje, będąc w dużym mieście. Atrakcji nie zabraknie, o wizualizacje zadbał mac.umatik, a nasze ogrodowe progi wypelnią dźwięki muzyki serwowanej przez takich wytrawnych łodzkich wyjadaczy jak Dj Mixair, Dj Jerem oraz Dj Baff Weed, Wjazd Free !!
Zapraszamy !!!

Dj MIxair - To będzie zaszczyt gościć jego osobę na naszym podwórku, od wielu lat wzbogaca łodzkie kluby swoimi wyśmienitymi setami w klimacie hip-hop oraz funk, znany rownież z występów z Zeusem, jest autorem skreczy na jego platynowym albumie, grał tez z Greenem oraz wystepowal u boku wielu gwiazd miedzy innymi J-RO. Kiedy podchodzi do deckow wiedz że będzie działo się coś wyjątkowego.

Dj jerem - Tego osobnika nie trzeba nikomu przedstawiać, każdy go zna oraz jego muzykę ktorą serwuje nam od lat, mało kto może się pochwalić takim stażem imprez zagranych w Łodzi. Doskonale odnajduje sie w klimatach hip-hop oraz funk, którymi kolejny raz oczaruje gości, tym razem naszego podworka.

Dj Baff Weed - Prezentuje hip-hop w najlepszym wydaniu, zdążył już na dobre zaznaczyć swoją obecność na imprezowej mapie Łodzi, jak również zagrać u boku takich gwiazd zza oceanu jak chociażby Jeru The Damaja czy Smif-n-Wessun. Tym razem zagra dla sluchaczy naszego podwórka z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

videomix - mac.umatik mac umatik