OSTR w Gostyniu!

Koncert OSTR w Gostyniu! - 15-09-2017

Koncert OSTR w Gostyniu!

O.S.T.R. , DJ WLB , BJN , Jagła , Pater , Carlos

15.09.2017 19:00

Gostyń(Wielkopolskie) - Gostyński Ośrodek Kultury - Hutnik


Agencja Artystyczna Grajnia z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert rapera O.S.T.R. który odbędzie się 15 września 2017r. w Gostyńskim Ośrodku Kultury Hutnik.

##################
BILETY:
1) Online:
https://ticketos.pl/event/271/OSTR-w-Gostyniu.html

2) Offline:
- KukuRyu Gostyń, ul. Kolejowa


######## BILETY #########
I pula - 40 PLN /// Wyprzedane
II pula - 45 PLN /// Wyprzedane
III pula - 50 PLN /// Dostępne
Miejsca siedzące (balkon) - 65 PLN /// Wyprzedane

Line-up:
19:00 - 20:30 - Warm Up Party: DJ WLB
20:30 - 21:30 - Supporty: Jagła x BJN, Pater x Carlos
21:30 - OSTR


#################
ZGODY DLA NIELETNICH:
*Pojawią się na tydzień przed planowanym koncertem

*Właściwą zgodę należy posiadać przy sobie podczas wejścia na wydarzenie wraz z dowodem tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja itd.)

##################
Biografia artysty:

O.S.T.R. Adam Ostrowski

https://www.facebook.com/ostr.tabasko // www.asfalt.pl/category/o-s-t-r/ https://www.instagram.com/adam.ostr.ostrowski/

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.
Autor 19 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych, 4 platynowych i jednej potrójnie platynowej płyty. Czterokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia OLIS. Sprzedaż albumu “Życie po śmierci” przekroczyła 100.000 egzemplarzy stając się najlepiej sprzedającą się płytą CD w Polsce w 2016 r. (zarówno pośród repertuaru polskiego jak i zagranicznego).
Treścią tego albumu są przeżycia i przemyślenia związane z ważnym wydarzeniem w życiu prywatnym muzyka, na którym kariera muzyczna odcisnęła oczywiście swoje piętno. Na początku 2015 roku O.S.T.R. przeszedł w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi ratujący życie zabieg rekonstrukcji płuca.
Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował wielokrotnie z Michałem Urbaniakiem i braćmi Waglewskimi (Fiszem i Emade). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. W ramach prestiżowego cyklu Made In Polska dał dla TVP Kultura niezwykły, wspaniale wyprodukowany koncert. Marka MTV wybrała O.S.T.R. na pierwszego polskiego artystę, którego akustyczny koncert przywróci polskim widzom format “Unplugged” po 7 latach przerwy (premiera albumu 28 kwietnia 2017 r.). Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Z Chrisem Van Rootselaar i Jaapem Wiewel współtworzy kolektyw producencki Killing Skills. Jego nagrania emitują zarówno stacje studenckie, jak i Program Trzeci Polskiego Radia. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na czarnej muzyce miejskiej.
O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Rozpoczynał karierę w kilku lokalnych zespołach, ale szybko dał się poznać reszcie kraju w konwencji solo. Przebił się
jako niekwestionowany lider konkursów improwizowanego rap (bitwy freestyle). Taki właśnie krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dziś. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.
Asfalt Records, 27 kwietnia 2017