ANOTHER PINK FLOYD w Gdańsku

Bilety na koncert ANOTHER PINK FLOYD w Gdańsku - 08-04-2018

Koncert ANOTHER PINK FLOYD w Gdańsku

Another Pink Floyd

08.04.2018 19:00

Gdańsk (Pomorskie) - Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1

976

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi


Kup bilety

Bilety24 Kup bilet

Eventim Kup bilet

Ticketpro Niedostępne

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Alebilet ODSPRZEDAŻ Kup bilet


Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 6 miesięcy
Do wydarzenia 17 dni


8 kwietnia 2018 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku będzie można usłyszeć na żywo najsłynniejsze utwory Pink Floyd. W 10-osobowym składzie wystąpi zespół ANOTHER PINK FLOYD, pierwszy polski coverband klasyków rocka!
 
 
 
Największe utwory Pink Floyd zostaną wykonane na żywo przez mocno rozbudowany zespół wykonawców. Na scenie wystąpi aż 10 muzyków wspieranych przez sztab techników, którzy stworzą oprawę świetlną i wizualną, jaka będzie stanowić dopełnienie tego widowiska.
 

8 kwietnia 2018
 
GDAŃSK
 
Filharmonia Bałtycka
 
ul. Ołowianka 1
 
wejście 18:30
 
start 19:00
 
Zespół ANOTHER PINK FLOYD powstał w 2008 roku w podkrakowskiej Skawinie. Prawie dziesięcioletnia obecność na polskiej scenie koncertowej pozwoliła zbudować zespołowi grono fanów PINK FLOYD, którzy jako wymagająca publika zaakceptowali tę formę przekazu twórczości Floydów i do ostatniego miejsca wypełniają sale koncertowe. Fotorelację z wyprzedanego występu w Krakowie w marcu 2017 można zobaczyć tutaj: http://musicalert.pl/another-pink-floyd-w-krakowie,artykul,7410.html
 
To co wyróżnia zespół ANOTHER spośród innych zespołów tego typu, to niesamowita radość z grania przez muzyków materiału, który pokrywa się z personalnymi fascynacjami wszystkich w zespole. Ze sceny emanuje pozytywna energia. Bezpośredni kontakt i integracja z publiką tworzy zgoła inną atmosferę do jakiej przyzwyczaiły zagraniczne zespoły coverowe odwiedzające nasz kraj.
 
Polski Pink Floyd - bo tak często zespół jest nazywany przez publikę - idealnie balansuje miedzy oryginalnymi partiami a własną interpretacją. Zarówno fani oczekujący wykonań możliwie najbliższych oryginałowi, jak i liczący na nieco inne niesłyszane jeszcze interpretacje nie znajda powodów do narzekań. Na występ ANOTHER PINK FLOYD składają się największe floydowskie utwory z płyt "Dark Side Of The Moon", "The Wall" czy "Wish You Were Here" i wiele innych. Koncert to zarówno starsze rozbudowane kompozycje, jak i nagrania z ostatniej studyjnej płyty "Division Bell".
 


Zapraszamy na koncert Another Pink Floyd w Gdańsku
Koncert odbędzie się w/na Filharmonia Bałtycka przy ul. Ołowianka 1.
Bilety na koncert Another Pink Floyd dostępne są pod linkami powyżej.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Gdańsku? Zapisz się!


Zaufało nam już 192 875 osób


Konkurs

KAT i Roman Kostrzewski w Gdańsku - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 2 pojedyncze zaproszenia na koncert KAT i Roman Kostrzewski, który odbędzie się 14.04.2018 w Gdańsku - Klub Muzyczny Parlament.

Gdańsk