Sublimacja #17 feat. SATL w Warszawie

Koncert Sublimacja #17 feat. SATL w Warszawie - 25-11-2017

Koncert Sublimacja #17 feat. SATL w Warszawie

FreedomSound , Simon Sayz , ROS addiction , Panton , Elektrowkręta , SATL

25.11.2017 22:00

Warszawa(Mazowieckie) - Mózg


Już dziś zarezerwujcie tę datę! Sublimacja - przekrój muzyki granej w tempie 175 bpm, m.in.: klimatyczne atmo, nieszablonowy jungle, hipnotyzujące liquidy i głęboki neurofunk.

Na #17 edycji zagra SATL - jeden z najzdolniejszych polskich producentów muzyki drum and bass, którego kawałki wydawane są przez takie wytwórnie jak: Fokuz, Integral czy Shogun Audio. Szkoda energii na to, aby wymieniać z kim na co dzień grywa. Wystarczy napisać, że wystąpił na tegorocznej edycji festiwalu SUN AND BASS, który od wielu lat jest mekką dla fanów jakościowej, połamanej muzyki. Niespełna 21 letni Adrian to jak stwierdził sam Dj Marky prawdziwa maszynka do robienia kawałków i zapewniamy Was, że jego występ w warszawskim Mózgu zapamiętacie na długo! A do tego ROS addiction - jeden z pionierów polskiej sceny klubowej, aktywny od 1995 roku. Dj, producent i promotor znany najbardziej ze swych dokonań dla nurtu drum'n'bass. Właściciel labelu Addiction Records Digital. Pierwszy Polak w słynnym londyńskim klubie Fabric.

Podsumowując, 25 listopada zagrają:
SATL // (Integral, Shogun Audio, Fokuz Rec., Addiction Rec.)
ROS addiction (Addiction Records)
Simon Sayz (Warsaw Jungle Massive)

Zapraszają:
Panton & FreedomSound
__________________________

/ Sublimacja #17 /
25.11.2017 SOBOTA
Wejście: 15 zł do 24:00 / 20 zł
Start: 22
MÓZG Warszawa ul. Zamoyskiego 20
(budynek Teatru Powszechnego)

wsparcie:
Warszawski Bass, Drum & Bass PL, Break.FM, Elektrowkręta, Radio Kampus, Freestyle.pl, muno.pl, Warszawski DNB, Stan Umysłu, Clubbing Warszawa, Mówią Na Mieście, Warszawa - wydarzysie.pl, Elektroniczna Warszawa, CGK WarszawiakiPowiązane