Audiofeels rockowo i symfonicznie w Szczecinie

Bilety na koncert Audiofeels rockowo i symfonicznie w Szczecinie - 24-04-2018

Koncert Audiofeels rockowo i symfonicznie w Szczecinie

AUDIOFEELS

24.04.2018 19:00

Szczecin (Zachodniopomorskie) - Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, ul. Małopolska 48

1452

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi
AudioFeels, po koncercie w studiu S1 Radia Szczecin w 2016 r., po raz pierwszy wystąpi w Szczecinie przed dużą szerszą publicznością. To już nie młodzi debiutanci, których poznaliśmy lata temu w „Mam talent", a dojrzali artyści, cały czas doskonalący swój muzyczny warsztat. W Filharmonii Szczecińskiej Zespół zaśpiewa z towarzyszeniem Poznańskiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Łukasza Łodygowskiego oraz Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.


Muzycy przeniosą nas do elektryzującego i porywającego świata wielkiego Rocka! Usłyszycie przeboje Led Zeppelin, Queen, Guns'n'Roses, Davida Bowie, U2. Mocne i ostre kawałki, ale i piękne ballady. AudioFeels Rockowo i Symfonicznie. Tego nie można przegapić.


AudioFeels to grupa, wykonująca muzykę w stylu Vocal Play. Jest to nowatorskie podejście do śpiewania, które polega na imitacji instrumentów, poprzez maksymalne wykorzystanie możliwości ludzkiego głosu. Zespół został stworzony w 2007 roku przez wychowanków Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Staranna edukacja pozwoliła na podjęcie ambitnego zadania – stworzenia wyjątkowego, nowoczesnego brzmienia daleko wykraczającego poza chóralną tradycję.

Zapraszamy na koncert AUDIOFEELS w Szczecinie
Koncert odbędzie się w/na Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie przy ul. Małopolska 48.