Veni Vidi Techno #50 pres. Acronym w Krakowie

Koncert Veni Vidi Techno #50 pres. Acronym w Krakowie - 08-12-2017

Koncert Veni Vidi Techno #50 pres. Acronym w Krakowie

Chino , Partizans Crew , Veni Vidi Techno , Sept , Acronym , VIELD , Cool Bid , C-Fly , Techno Rączka , Mr Floppy , Buła

08.12.2017 23:30

Kraków(Małopolskie) - Klub Zet Pe Te


Veni Vidi Techno Stage (0)
Acronym [ Dimensional Exploration / Northern Electronics / Szwecja]
Sept live [ Voxnox Records / VIS MAIOR / Sonntag Morgen. / Warszawa]
Chino live [ Radar / shtum / Holger / Kraków]
VIELD live [ Father And Son Records And Tapes / Kraków]
VVT crew

Partizans Crew (-1)
MR FLOPPY
CooL Bid
BUŁA
C-Fly

W nasze złote gody postanowiliśmy zaserwować Wam coś specjalnego. Ponownie jednak staramy się to mówić nie umniejszając w żadnym stopniu wyjątkowości żadnej z poprzednich edycji (jak zapewne również i przyszłych). Bowiem gdy wielkimi krokami zbliżają się do nas zimowe zawieruchy oraz srogie opady śniegu i gradu, wyczekiwanie w biernym bezruchu na dalszy rozwój wydarzeń jest w tych okolicznościach wielce niewskazane i niemądre. Zwłaszcza gdy ten zimny front nadciąga do nas z germańskiej/normańskiej północy.

Na pohybel jednak tym, którzy próbują dzielić świat tylko na czerń i biel postaramy się zadbać dla Was o pełną i (nad)rzeczywistą paletę kolorowych przeżyć, również w aspekcie wizualnym. Poza tym co jasne i matematycznie przejrzyste, na dokładkę, rozszerzając arenę wydarzeń o nieznaną nam jeszcze, za poprzednich edycji naszego cyklu w klubie Zet Pe Te, przepastną piwnicę zadbamy aby jeszcze dziwniejsze dziwy się tam działy, a i kości i bity się łamały...

Acronym [SE]
Znany z produkcji głębokiego i perkusyjnego techno. Na szerokie wody wypłynął już w 2012 roku z własnym labelem Dimensional Exploration. Nie minęło wiele aby jego dokonania zostały zauważone przez innego animatora szwedzkiej sceny, Abdullę Rashima co poskutkowało szeregiem wydawnictw w prowadzonej przez niego właśnie wytwórni Northern Electronics.
To tam wydał też dwa z trzech swoich długogrających albumów świetnie przyjętych przez krytykę. Współpracował również hiszpańską Semantica Records oraz amerykańską Auxiliary.

Sound:
d&b audiotechnik Q1
NAW performance audio
TAX:
20/25/30



Powiązane