14 Urodziny klubu Luzztro w Warszawie

Koncert 14 Urodziny klubu Luzztro w Warszawie - 11-11-2017

Koncert 14 Urodziny klubu Luzztro w Warszawie

Piotr Bejnar , Seb Skalski , Luke Erb , Apostle Pete , SEBASS , Larix , Truant , Koza , Ades , Kalicky , Ceglarek , Bekett , Ulik , Adam Obrębski , Terstin , Maciej Pietras , B.TI

11.11.2017 23:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Luzztro


Rok temu obchodziliśmy ‚trzynaste-niby-pechowe urodziny’, które okazały się - jak zwykle ma to miejsce - najszczęśliwszych dniem w życiu wszystkich Luzztrzaków.

I to dokładnie rok temu mogliście czytać wymyślny opis, traktujący o obecności liczby ‚13’ w szeroko pojętej kulturze, począwszy od albumów The Doors czy Blur, a kończąc na kultowym ‚13 Posterunku’ z brawurowymi rolami posterunkowego Czarka, starszej sierżant Kasi czy Stępnia z wadą wzroku -70 dioptrii.

Dzisiaj w krótkim zaproszeniu, kierowanym do wszystkich, ceniących sobie niezobowiązującą atmosferę i nieco bardziej zobowiązującą odpinkę spróbujemy nakreślić jak długo jesteśmy obecni na polskiej scenie klubowej i jak wiele poświęciliśmy, aby dalej z dumą móc określić się ‚undergroundową mekką Warszawy’.

14 lat to więcej, niż:

- trwała wojna między państwem zakonu krzyżackiego a Koroną Królestwa Polskiego

- to ponad 3 razy więcej, niż trwała budowa jednego z warszawskich symboli - Pałacu Kultury i Nauki

- nieco więcej, niż czas emisji kultowego serialu „Na Wspólnej”

- to także znacznie więcej, niż okres działalności wszystkich warszawskich klubów i to razem wziętych

Przez ten czas obserwowaliśmy wzloty i upadki klubowej sceny w Polsce. Obserwowalismy glosne debiuty i widzielismy jeszcze glosniejsze upadki. Otwieraly sie nowe miejsce, a takze zamykaly te, ktore cieszyly co weekend szerokie grona osob. Widzielismy tez i widzimy silna komercjalizacje muzycznej sceny w Polsce, popularyzacje takich hasel jak ‚techno’ czy ‚rave’, ale pomimo tych wszystkich zjawisk @luzztro zachowalo swoj niezalezny charakter, co jest przede wszystkim ogromną zasługą Was. Tych wszystkich, którzy odwiedzali nas w każdy weekend od otwarcia 14 lat temu. Teraz tez liczymy na Waszą tłumną obecność do samego konca, w czym pomogą luzztrzani rezydenci i przyjaciele klubu, którzy uświetnią swoją obecność czternasty jubileusz #Lu już 11 listopada!

Line up!
Truant
Piotr Bejnar
Terstin
Larix
Sir. Ulik
B.Ti
Kalicky

Bekett
Seb Skalski & Ades
Luke Erb
Sebass
Apostle Pete
Adam Obrębski
Ceglarek
Koza
Maciej Pietras

start: 23:59
tax: 30 pln