It's A Trap@Colombina 2 Grubo Krojone w Polanicy Zdroju

Koncert It's A Trap@Colombina 2 Grubo Krojone w Polanicy Zdroju - 12-01-2018

Koncert It's A Trap@Colombina 2 Grubo Krojone w Polanicy Zdroju

DJ Hwr , CatchUp , Grubzee

12.01.2018 21:00

Polanica Zdrój(Dolnośląskie) - Colombina Club


Kolejna odsłona imprezy "It's a Trap" tym razem edycja specjalna GRUBO KROJONA

Ze swoim setem wbija do nas DJ HWR i jego nowy projekt jakim jest www.grubokrojone.pl oraz tak jak ostatnio CatchUp z mocno energetycznym setem, jak i Grubzee / Kotlina Kru / z klasykami i uderzenie bassu!

DJ HWR - DJ/Producent muzyczny
Jako DJ swoje umiejętności oraz imprezowy kunszt prezentował w większości miast naszego kraju, od Pomorza po Tatry, oraz poza jego granicami m.in: Niemcy, Francja, Czechy, Słowacja czy Ukraina. Grał rap na jednej scenie z takimi artystami jak : KRS ONE, DILATED PEOPLES, TONY TOUCH, JERU THE DAMAJA, MASTA ACE, MARCO POLO, TECH N9ne, APOLLO BROWN, GUILTY SIMPSON, TERMANOLOGY,LIL FAME of M.O.P., AZ, ILLA J i inni...
Styl grania to kolaż przeróżnych gatunków muzycznych (głównie czarna muzyka: BOOM BAP RAP, REGGAE, FUNK) przesiąknięta wibracjami muzyki klubowej jak : D'N'B, TRAP czy BREAKBEAT, wszystko to jest okraszone dużą ilością skreczy, technik i zabawy z gramofonami. Autor sporej ilości mixtejpów i płyt, które odbiły się mocnym echem w polskim rapie. Współpracował z takimi arystami jak: Grubson, Chada, BobOne, HEMP GRU, Metrowy, Biak, Liroy, J-Ro (Tha Alkaholiks) oraz wieloma innymi artystami zarówno z Polski i jak i zza granicy.

Wbijaj chłopaku bo twoja dziewczyna już tutaj jest! :)