RSS B0YS / Lautbild / Palcolor / Mazut / Pogłos w Warszawie

Koncert RSS B0YS / Lautbild / Palcolor / Mazut / Pogłos w Warszawie - 05-01-2018

Koncert RSS B0YS / Lautbild / Palcolor / Mazut / Pogłos w Warszawie

Palcolor , Lautbild , RSS B0YS , MAZUT

05.01.2018 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Pogłos


RSS B0YS
JEDYNI W SW0IM R0DZAJU DZIWNI P0DRÓŻNICY. GRALI W KIRGISTANIE i W BERGHAIN, BRAZYLIJSKIM LESIE I ZA K0ŁEM P0DBIEGUN0WYM. LUBIĄ GRAĆ W CZ. GŁ0ŚNA MUZYKA, P0ZASTYLISTYCZNA, SZYBKA, PORUSZAJĄCA, TANECZNA, HARDWARE I P0T, KREW I ŁZY SZCZĘŚCIA.
WYDALI WIELE PŁYT, CZASEM CHWALENI, CZĘST0 ZUPEŁNIE NIEZR0ZUMIENI. W 2017 PRAC0WALI GŁÓWNIE DLA TEATRU (FUCK... SCENY BUNTU, WESELE. P0PRAWINY)... UPARCIE PR0MUJĄ HASZTAG RESIST. B0YS ZAWSZE PISZCIE PRZEZ ZER0.
https://mikmusikarchive.bandcamp.com

LAUTBILD
Lautbild to kolejne muzyczne wcielenie Pawła Kulczyńskiego, który wciąż stara się okiełznać niepokorną strukturę oraz brzmienie i zbliżyć do nieco szerszej publiczności, prawdopodobnie po raz kolejny z powodzeniem jedynie częściowym. Podobny cel przyświeca jego działaniom pod szyldem Wilhelm Bras, które wprowadzają rytm do analogowo-sonorystycznych wolt i zgrzytów. Tam pomimo wysiłków efekt pozostaje wciąż zdecydowanie na terytorium awangardowym. Lautbild ma ostatecznie zerwać z trudnymi dźwiękami, przynosząc tandetę i ukojenie, udaje mu się to jednak połowicznie, głównie dzięki porzuceniu własnoręcznie budowanego instrumentarium. O ile bowiem poszczególne dźwięki przybierają formę częściej spotykaną, to całość ponownie wskazuje na wyraźnie mylne wyobrażenie o szerzej akceptowanych standardach w muzyce tanecznej - ku jawnej uciesze jej peryferiów.
https://soundcloud.com/lautbild
https://www.facebook.com/lautbild

PALCOLOR
Palcolor to projekt Emila Macherzyńskiego, pow stały w Łodzi i od 2013 roku działający w Warszawie. Tworzy dziwną i ładną muzykę na tanich analogach, samplerach i syntezatorach FM, inspirowaną starą elektroniką, muzyką użytkową i techno. W wolnym czasie czyta dużo Wikipedii, interesuje się radiostacjami numerycznymi, wyścigiem kosmicznym i Koreą Północną. Ponadto - gra na basie w Anatolu, naprawia elektroniczne instrumenty (ale tylko te fajne) i prowadzi z Joanną Świderską warszawski label Jasień odpowiedzialny za wydanie albumów Sierści, Evvolves, Złotej Jesieni czy TER
https://palcolor.bandcamp.com

MAZUT
Mazut to warszawski duet założony przez Pawła Starca i Michała Turowskiego. Mazut to dużo kolorowych efektów, zabawkowy klawisz, stare radioodbiorniki, dyktafony, znalezione na śmieciach i zakupione na pchlich targach magnetofonowe taśmy, mikrofony, samplery, syntezatory, automaty perkusyjne i masa innych sprzętów. Mazut to działanie na pograniczu lo-fi acid techno, industrialu i szeroko pojętego hałasu. Mazut to estetyzacja przemocy. Mazut to muzyka brudna, prosta i prymitywna. Mazut to szamanizm i ciągła repetycja. Mazut to wieczna improwizacja. Do tej pory wydali trzy studyjne materiały i od cholery koncertowych bootlegów w mp3. Na koncercie w Pogłosie będzie miał premierę ich najnowszy album, wymęczony w pocie, krwi i bólu egzystencji ATLAS.
https://mazutnoise.bandcamp.com

Start 20:00
Wstęp 20złPowiązane