Koncert - Cronica, Egoistic (Premiera płyty), Hekses, Evilence! w Bydgoszczy

Koncert - Cronica, Egoistic (Premiera płyty), Hekses, Evilence! w Bydgoszczy - 13-01-2018

Koncert - Cronica, Egoistic (Premiera płyty), Hekses, Evilence! w Bydgoszczy

Egoistic , Evilence , Cronica , Hekses

13.01.2018 19:30

Bydgoszcz(Kujawsko-pomorskie) - Piwnica Music & Beer


Już 13 stycznia zapraszamy do Piwnicy Music & Beer w Bydgoszczy na wyjątkowy koncert!

Wystąpią:

Cronica (Folk Metal - Jaworzno)
Zespół folk metalowy założony w 2014 roku. Nasza muzyka nie krąży jednak tylko i wyłącznie wokół jednego gatunku: folku. Jest swoistą mieszanką różnych stylów charakteryzujących poszczególne regiony. Cronica to siedem osób wnoszących do zespołu swoje indywidualne odczucie folkloru przez co muzyka, którą tworzymy nie jest sztampowa i zestawia ze sobą często bardzo różnorodne odmiany melodii wywodzących się z tradycji ludowych. Zespół łączy ciężkie gitarowe brzmienia z instrumentami oddającymi klimat średniowiecznych ballad, żeglarskich pieśni, powieści, podań, legend i innych utworów ludowych.
https://www.facebook.com/cronicaPL

Egoistic (Metal - Bydgoszcz)
Zespół Egoistic powstał w 2011 roku, na swoim koncie ma już 3 duże wydawnictwa i 1 EP. Egoistic nagrywa wyłącznie koncept albumy nie przywiązując się zbytnio do konkretnego muzycznego, dopasowując go do treści zawartych na płytach. Ostatnia płyta pt. Critical Negative wydana przez Plexus of Infinity traktuje o nienawiści jako motywacji do działania i nawiązuje treścią do brutalnych zdarzeń jakie miały miejsce w Bydgoszczy w roku 1999 a odbiły się szerokim echem w mediach. Już na najbliższym koncercie w Piwnicy Music&Beer 13 stycznia 2018 roku cała płyta Critical Negative, cała historia i mnóstwo klimatycznych dźwięków na żywo.
https://www.facebook.com/egoisticofficial

Hekses (Hard Rock/Heavy/Metal - Bydgoszcz)
Skład Hekses ex Hipnoza powstał 22 stycznia 2013r. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Pierwsza próba uświadomiła nam, że TO JEST TO!
Muzyka jaką tworzymy, to ciężki heavy & had rock.
https://www.facebook.com/hekses.band

Evilence (Metal/ Melodic Death Metal/ Thrash Metal - Bydgoszcz)
Zespół powstał pod koniec 2008 roku w Bydgoszczy w składzie: Dariusz „Daro” Czyżewski - perkusja, Damian „Shorstky” Wolter - gitara i Piotr „Piłej” Łotocki - gitara. W maju 2009 do składu dołączył wokalista Filip "Philips" Rumiński, a w lutym 2010 roku skład uzupełnił basista Piotr „Małpa” Łukasik. Rozpoczęte w połowie 2009r. nagrania promocyjnego materiału EP "Today Is The Day", w związku z problemami personalnymi zostały ukończone dopiero w marcu 2010r. Niezależnie, zespół zarejestrował kolejne cztery utwory, które jako EP "The New World Order" udostępnione zostały w październiku 2010r. W maju 2011r. szeregi Evilence z przyczyn osobistych opuścił "Małpa". Od lipca tego samego roku jego miejsce w składzie zajął Bartek "Bjoern" Wolak. Debiutancki album "Essence Of Life" został zarejestrowany w Red Sun Studio Recording.
https://www.facebook.com/EvilencePL

Cena biletu: 15 zł

Start: 18 30

Serdecznie zapraszamy!