Koncert Angry Town w Duo Cafe / Piątek 19.01 Start 21 w Słupsku

Koncert Angry Town w Duo Cafe / Piątek 19.01 Start 21 w Słupsku - 19-01-2018

Koncert Angry Town w Duo Cafe / Piątek 19.01 Start 21 w Słupsku

Angry Town

19.01.2018 21:00

Słupsk(Pomorskie) - Duo Cafe


Ten rok zaczynamy zdecydowanie z przytupem i mocnym brzmieniem. Kolejna premiera w Duo Cafe, już 19 stycznia wystąpi po raz pierwszy u nas zespół ANGRY TOWN.
"Angry Town ...to intrygująca grupa. Przypadkowe spotkanie Walijczyka i dwóch innych muzyków pochodzących z Gniewkowa zaowocowało ciekawym projektem. Sam Jones, Jakub Zadorecki i Łukasz Panfilak połączyli style punk, mod, grunge i rock w spójną, wyjątkową całość, która nie przestaje pozytywnie zaskakiwać. Warto!!" - Yet Another
Sam Jones - lider zespołu odwiedzi nas już po raz drugi, w lutym 2017 supportował koncert zespołu Oil Stains.

BĄDŹCIE Z NAMI !!!

https://youtu.be/HeGIWxWgJ2g

Po koncercie, jak zwykle after w wykonaniu Klaudii Drożdż

START PIĄTEK 19.01 GODZ 21

JEŚLI CHCESZ WEJŚĆ ZE ZNIŻKĄ ZA 15 ZŁ:
- weż udział w wydarzeniu oraz
- udostępnij wydarzenie publicznie

POZOSTALI WCHODZĄ ZA 20 ZŁ

INFO O ZESPOLE:
ANGRY TOWN to zespół, którego znakiem szczególnym jest brytyjski frontman Sam Jones (wokal prowadzący, gitara), odwiedzający wcześniej Polskę w czasie solowych tras koncertowych po Europie. Nazwa zespołu nawiązuje do miasta, gdzie muzycy spotkali się po raz pierwszy podczas odbywającego się w Gniewkowie solowego koncertu wykonawcy. Muzyka, którą gra Angry Town to przede wszystkim covery klasyków brytyjskiego punk rocka oraz mod. Ta unikatowa mieszanka stylów odzwierciedlona została nie tylko w dźwiękach ale także w ubiorze, co poskutkowało współpracą wokalisty z brytyjską marką odzieży retro – Relco London. Zespół wykonuje także piosenki skomponowane i nagrane w ciągu wieloletniej działalności muzycznej Sama Jones’a. Wiele z nich pojawi się na nadchodzącym albumie artysty - „Retrospective” do którego powstania przyczynili się między innymi Charlie Harper z UK Subs oraz Brian James znany z The Damned. Premiera płyty przewidziana jest na grudzień tego roku, w dniu urodzin wokalisty. Obecnie grupa pracuje nad własnym materiałem, który będzie prezentowany na przyszłych koncertach. Zespół współtworzą Łukasz Panfilak (bas, wokal) oraz Jakub Zadorecki (perkusja), którego zarówno styl gry, jak i wygląd zewnętrzny łudząco przypominają Kieth’aMoon’a z The Who. Łukasz i Jakub grali ze sobą w przeszłości. Co więcej zagrali wspólnie swój pierwszy w życiu koncert. Znakiem rozpoznawczym w czasie koncertów są bardzo krótkie przerwy miedzy kolejnymi piosenkami charakterystyczne między innymi dla Ramones. Angry Town zagrał swój debiutancki koncert we wrześniu 2017 roku na deskach HRP Pamela, supportując brytyjską formację The Mambranes. Lider zespołu, dziennikarz muzyczny – John Robb – był pod dużym wrażeniem wykonanej przez Angry Town wersji utworu The Damned – „New Rose”. W Wigilię, 24 grudnia ukaże się pierwszy singiel zespołu, który zostanie udostępniony za pomocą platformy iTunes, a następnie wydany jako 7 calowy winyl nakładem Camouflage Records. Oprócz New Rose pojawi się na nim również piosenka Under Glass, gdzie na basie zagrał Adam Kamiński. Zdjęcia okładki wykonała Jolanta Mia. Za pośrednictwem YouTube ukaże się również czarno-biały wideoklip promujący singiel. Obecnie w sieci udostępniono nagranie demo.
Po udanym debiucie Angry Town wystąpiło jako support legendy polskiego rocka – Kobranocki, której członkowie również wyrazili bardzo pozytywne opinie o zespole. Kolejny koncert to suport, znanej szerokiej publiczności, katowickiej formacji Koniec świata. Obecna aktywność koncertowa zespołu Angry Town to zasługa m.in. Szymona Chmielewskiego, którego determinacja i zaangażowanie bardzo pomogły zespołowi. Zespół zagra po raz pierwszy poza Polską w lutym 2018 na dwóch koncertach zorganizowanych w Liverpool’u, podczas których zagra na basie i zaśpiewa Ged Lynn znany z grupy The Stairs.

REZERWACJE I INFORMACJE NA MIEJSCU LUB POD NR
883 920 900. (prosimy telefonować w godz popołudniowych)