09.02 - DJ PASZA x Smolasty x VNM x DJ Hubson w ENBO // Płock

Koncert 09.02 - DJ PASZA x Smolasty x VNM x DJ Hubson w ENBO // Płock - 09-02-2018

Koncert 09.02 - DJ PASZA x Smolasty x VNM x DJ Hubson w ENBO // Płock

VNM , DJ Hubson , DJ PASZA , Smolasty

09.02.2018 21:00

Płock(Mazowieckie) - ENBO Bowling Club & Lounge


🍩 Po tłustym czwartku czas na najtłustszy piątek w @ENBO bowling, club & lounge 🍩

🍴 Na przystawkę najlepsze imprezowe bangiery zaserwuje Wam rezydent ENBO bowling, club & lounge – Dj Mathi

zaraz po nim klub przejmą dwa dania główne, stworzone z dwóch gorących soundstystemów

🍴 Dj Pasza x Smolasty

Dj Pasza - wiecznie głodny melanżowy zawodnik. Fanatyk dobrego jedzenia i jeszcze lepszego brzmienia. Ananas pierwszej palmy, ma kody na życie i kredyt na stricie. Grał od Suwałk po Grecję, od Szczecina po Kemp. Stały bywalec Polish Hip-Hop Festivalu i stołecznego Balu. Koncertowy Dj Kubana. Otaczają go sami DobziLudzie, tudzież obiady.

https://www.youtube.com/watch?v=B0dM1JxSJ5g


Smolasty - urodzony w 1995 roku wokalista, producent i autor tekstów pochodzący z Warszawy. Wśród swoich muzycznych idoli wymienia reprezentujących kanadyjską scenę muzyczną: duet Majid Jordan, Drake’a czy PARTYNEXTDOOR, a także pochodzącego z Los Angeles Kid Ink’a, którego ceni za podejście do muzyki i stawia sobie za przykład.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczynał od rapu i funku, co zaowocowało założeniem zespołu, w którym grał m.in. na gitarze. Dorastając otaczał się przeróżną muzyką: od twórczości przełomu lat 60tych i 70tych, słuchanych z winylowych płyt taty, przez Chrisa Browna czy Omariona. Wszystko to sprawiło, że utwory Smolastego trudno zamknąć w sztywnych ramach gatunkowych.

Do tej pory znany był z kolaboracji z innymi artystami. Ma na koncie wyprodukowanie całego albumu ‘Lot022’ Kaza Bałagane, który został okrzyknięty najlepszym undergroundowym krążkiem w polskim rapie w 2015 roku. Jego utwór ‘Znowu nie ma jej’ nagrany z duetem producenckim MXF spotkał się z dużym uznaniem zarówno wśród internautów jak i części rozgłośni radiowych. Dotychczasowy dorobek artystyczny Smolastego zamyka wydany własnym sumptem mixtape ‘Mr Hennessy’ oraz „Los”.

https://www.youtube.com/watch?v=AgjkY9Nzimc🍴 Dj Hubson x VNM

Dj Hubson - Reprezentant wytwórni Alkopoligamia. Wychowany na warszawskim Żeraniu, uczeń i kontynuator _„dziedzictwa” legendarnego Dj’a 600V. Od 2003 roku rozkręcał hiphopowe imprezy na terenie całego kraju, za każdym razem idealnie wyczuwając energię zebranych na parkiecie ludzi. Rezydował w takich warszawskich klubach jak The Fresh czy Harlem. Przez 8 lat był koncertowym towarzyszem g-funkowego zespołu 2cztery7 i rapera Tego Typa Mesa, z którymi zwiedził całą Polskę oraz dwukrotnie zaliczył występ na największym branżowym festiwalu w Europie - Hip-Hop Kempie,a także Coke Live Festival. W 2010 roku _towarzyszył Mesowi w trasie koncertowej w UK promując płytę „Zamach na przeciętność”, występował także w Grecji, Bułgarii czy Szwecji.

Na jednej scenie występował z takimi artystami jak: Afromental, Chada, Eldo, Emil Blef, Fu, Kaen,Kuba Knap, Lj Karwel, Małolat, Młody M, Numer Raz, Onar, PIH, Pezet, Prys, Raca, Te-Tris, VNM, Wdowa, _Zaginiony czy Zetenwupe. W jego imprezowych setach można znaleźć takie gatunki jak: R&B, rap, g-funk, funk czy ghetto funk. Swoimi setami Hubson wspierał scenicznie takie osobistości jak: Wu Tang Clan, De La Soul, Devin The Dude, Dam Funk, Jeru The Damaja czy Rob Swift. Dwukrotnie w 2011 i 2012 był głównym DJ'em podczas trwającego dwa dni Orange Warsaw Festival, w którym uczestniczyli artyści: _Jamiroquai, Skunk Anansie, Moby, Lauryn Hill, The Prodigy, Linkin Park, Garbage czy Plan B.

Zagrał na wielu imprezach specjalnych takich, jak: Afterparty po koncertach Wu Tang Clan czy 50 Cent’a, Step Up 2 Hip-Hop New Style Dance Battle przygotowanej wspólnie z wytwórnią filmową Monolith, Record Store Day 2012-13, czy wszystkich edycjach imprez Alkopoligamii. Jest aktywnym promotorem w wielu warszawskich klubach, gdzie organizuje różnego rodzaju imprezy tematyczne zamykające się w ramach szeroko określanego - Urban Music. Do kanonu warszawskiego kalendarza imprezowego przeszły już jego imprezy urodzinowe, na które zaprasza czołówkę polskiej rap sceny.


https://soundcloud.com/dj-hubson/

VNM - pochodzi z Elbląga i jest uważany przez wielu za jednego z najlepszych raperów w kraju. Albumy, które nagrywał, nie ukazywały się w oficjalnym sklepowym obiegu. Pierwsze płyty nie wydostały się poza grono jego przyjaciół i wspólników w zajawce. VNM zdobył pewien rozgłos dopiero w 2005 roku, kiedy ze swoim składem 834 wygrał konkurs na najlepsze demo organizowany przez szczecińską audycję radiową Wudoo. Od tego czasu nagrał jeszcze dwie płyty z 834 oraz solowy materiał „Na Szlaku Po Czek”, który był szeroko komentowany zarówno przez słuchaczy jak i twórców polskiej sceny rap. Album ten ugruntował mocną pozycję rapera w podziemiu. Słuchacze twierdzą, że VNM zdefiniował tą płytą znaczenie słów „punchline” i „metafora” w polskim rapie. Jako pierwszy i jak na razie jedyny raper w historii naszego kraju, nie mając na koncie oficjalnie wydanej płyty, znalazł się na okładce hiphopowego pisma (Magazyn Hip Hop #52, grudzień 2007). Jego talent dostrzegł wtedy Sokół (Zip Skład, WWO, TPWC) i zaproponował nagranie wspólnego kawałka „Nie muszę”, który słuchacze mogli usłyszeć na początku 2008 roku. Rok później ukazała się najnowsza produkcja rapera – „Niuskul Mixtape”. W tym samym roku VNM wziął udział w nagraniach składanki „Prosto Mixtape 600V” – kultowej pozycji w katalogu Prosto Label. Wraz z Sokołem i DJ-em 600V jest gospodarzem tego projektu. Po premierze Mixtape’u w kwietniu 2010 zagrał w tym składzie kilka świetnie przyjętych koncertów. 2010 rok to zwrot w karierze VNM-a. W lipcu podpisał swój pierwszy w życiu kontrakt z wytwórnią płytową Prosto Label. Jego dziesiąty już, a zarazem pierwszy oficjalnie wydany album, ukazał się 17.01.2011 r. Od tego momentu z każdym kolejnym rokiem VNM ugruntowywał swoją pozycję w ścisłej czołówce mainstreamu – zarówno debiut jak i 3 kolejne płyty rapera w oficjalnym obiegu (debiutujące na OLISie kolejno na 5, 7, 3 i 2 miejscu) sprawiły, że do dziś zagrał z nimi około 250 koncertów nie tylko w całej Polsce, ale również w Anglii, Szkocji, Holandii, Bułgarii, Czechach, we Włoszech, a nawet w Islandii. Współpracował z większością raperów na polskiej scenie oraz z całą czołówką polskich producentów. Pod koniec 2015 roku wraz z dwoma przyjaciółmi z Elbląga założył label De Nekst Best oraz był producentem wykonawczym De Nekst Best Mixtape – pierwszego, świetnie przyjętego wydawnictwa labelu, który połączył 3 pokolenia polskiego rapu w najlepszym wydaniu.

Styl VNM-a to przeróżne, w miarę przystępne treści zamknięte w skomplikowanych schematach rymów rozsianych po wersach nieustannie zmieniającym się flow, którego kontrolę opanował do perfekcji. Inspiruje się głównie dokonaniami artystów zza oceanu, m.in. J.Cole, Kendrick Lamar, Emilio Rojas, Papoose, Big Sean.


https://www.youtube.com/watch?v=AAkW_wIA1C0

🍴 Po tak sytych daniach głównych zapraszamy na tłustą „truskawkę na torcie”, który zaserwuje nam, podobnie jak podwieczorek, Dj Mathi i tym samym daniem, wszyscy najedzeni zakończymy ostatni piątek karnawału mocnym przytupem 💃🕺

Nie może Was tu nie być. Zapraszajcie znajomych, obserwujcie wydarzenie, bierzcie udział w konkursach, które pojawią się niebawem 🔥🔥🔥 „Cały, cały klub to My” !
Do zobaczenia na parkiecie 👊WJAZD +16

Czas i miejsce akcji :
9 luty 2018
godz. 21:00
ENBO bowling, club & lounge – Galeria Mazovia (2 piętro)
ul. Wyszogrodzka 127

Wejściówki do kupienia przed wejściem na imprezę:
do godz. 22:00 – 15zł
po godz. 22:00 – 20zł