Pezet, support: Flint, Wuzet w Warszawie

Bilety na koncert Pezet, support: Flint, Wuzet w Warszawie - 11-10-2013

Koncert Pezet, support: Flint, Wuzet w Warszawie

Pezet , Flint , Wuzet

11.10.2013 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Stodoła


Ceny biletów:
    - 37 zł


PEZET
support: Flint, Wuzet

11 października 2013
Klub Stodoła

11 października w warszawskim Klubie Stodoła odbędzie się koncert rapera, który na swoim profilu w portalu Facebook zebrał już niemal 700 tysięcy fanów – przed Wami wystąpi Pezet!
Pezet zyskał już miano artysty kultowego na polskiej scenie hip-hopowej, a jego single Seniorita, Ukryty w mieście krzyk, Gdyby miało nie być jutra, czy Noc i dzień, na stałe odcisnęły swoje piętno w historii polskiego rapu. Pezet ma w swoim dorobku trzy płyty nagrane wspólnie z Onarem w formacji Płomień 81, dwie stworzone wspólnie z Mikołajem „Noonem” Bugajakiem, dwa albumy solowe, oraz płytę nagraną wspólnie z bratem – Małolatem. Ma na koncie także dwie nominacje do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka – pierwszą za wydany w 2004 roku album zatytułowany Muzyka poważna, a drugą za solową płytę pod tytułem Muzyka rozrywkowa (2007). Dwie ostatnie płyty studyjne nagrane przez Pezeta uzyskały status Złotej – był to album nagrany wspólnie z bratem Małolatem, Dziś w moim mieście, z października 2010 oraz Radio Pezet prod. Sidney Polak, wydany w  2012 roku.
Pezet poza udaną karierą muzyczną rozwija się także w innych dziedzinach. Był prezenterem programu Rap Fura emitowanego na antenie stacji telewizyjnej VIVA i programu Muzyka nowoczesna emitowanego na antenie RBL.TV. Od 2011 roku prowadzi wytwórnię muzyczną Koka Beats, jest także właścicielem marki odzieżowej Koka.
Tegoroczny koncert Pezeta w Klubie Stodoła będzie jego trzecim w tym kultowym miejscu. Fani spodziewać mogą się jak zawsze dodatkowych atrakcji, a w związku z obecnością zespołu na scenie zarówno największe hity rapera, jak i nowe kawałki, zabrzmią w zupełnie nowych aranżacjach.

Gdyby miało nie być jutra:
// youtu.be/wfoXjocuvEo

Źródło: Materiały promocyjne organizatora

Organizator: Klub Stodoła