Kings Of Hardstyle pres. COONE & Mc Renegade w Katowicach

Koncert Kings Of Hardstyle pres. COONE & Mc Renegade w Katowicach - 16-03-2018

Koncert Kings Of Hardstyle pres. COONE & Mc Renegade w Katowicach

Driver , DJ Driver , Mc Renegade , The Soundfighterz , The Voizer , ResQ

16.03.2018 21:00

Katowice(Śląskie) - Energy 2000


KINGS OF HARDSTYLE pres. COONE - Live Mix – Pt.16.03.2018
Już w piątek 16 marca, wszystkich fanów mocnych i szybkich kicków zapraszamy na kolejną edycję kultowej imprezy KINGS OF HARDSTYLE. Tym razem za energiczną konsoleta stanie gwiazda festiwali Qlimax, Defqon 1, Tomorrowland, EDC – belgijski dj i producent – niesamowity – COONE!
Koen Bauweraerts, bo tak naprawdę nazywa się Coone to nr 57 ( 2016) w prestiżowym rankingu Dj MAG100 i jeden z najwyżej notowanych DJ-ji hardstyle na świecie. DJ pełny charyzmy i znany ze swoich przepełnionych pozytywną energią setów zaprezentuje najnowsze produkcje i trendy swojego ukochanego gatunku. Coone znany jest z takich mega-sztosów jak: „Music Is Art.”, „Million Miles”, „Times Gettin’ Hard”, czy „The Words”.
To będzie niezapomniana noc, której żaden prawdziwy „hardstylowiec” po prostu nie może przegapić! U boku Coone'a stanie jeden z najlepszych MC naszego globu - MC Renegade!

Jako support zaprezentują się:
DRIVER, SOUNDFIGHTERZ, RESQ,

Wiek: +16 lat | Start godz.21:00

Uwaga! Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów! Bilety do zakupienia w kasach klubu w dniu imprezy od godziny 21:00. NIEOGRANICZONA ILOŚĆ BILETÓW!

Zagrają dla Was nasi rezydenci:
New Main Stage: Aras, DeePush, DWave
New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
New VIP R'n'B Stage: Triks

Promocje PANIEŃSKIE/ KAWALERSKIE/ URODZINY - NIEAKTYWNE

Rezerwacja loży: TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16. W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.

Serdecznie zapraszamy!
Kochani takiego wydarzenia nie możecie przegapić. Musicie być razem z nami! Nie zwlekaj i dołącz do wydarzenia już teraz!