Veni Vidi Techno: Revoluto Anno IV w Krakowie

Koncert Veni Vidi Techno: Revoluto Anno IV w Krakowie - 23-03-2018

Koncert Veni Vidi Techno: Revoluto Anno IV w Krakowie

TRIP , DJ Kubok , Hallala , VIELD , T A K A , VOIRON , Vortex Visual Division

23.03.2018 23:00

Kraków(Małopolskie) - Klub Zet Pe Te


Lineup:
VOIRON live [ Rave Or Die / Craigie Knowes / Paris]
T A K A live [ Mord Records / LDNwht]
Trip [ Egodrop / Goa Dupa Arts & Music Open Air]
VIELD live [ Father And Son Records And Tapes]
Vortex Visual Division
Veni Vidi Techno. Crew
+
Secret Live Act

Po złotych godach nadchodzi kolejny powód, aby stuknąć się kieliszkami i wspólnie świętować. Zbliżaja się bowiem nasze czwarte (lol, to już?) urodziny. Pragnąc być wierni korzeniom oraz wszelakim pryncypiom, które przyświecały kulturze techno u jej zarania, postaramy się ponownie dostarczyć Wam wyjątkowych doznań.

Tym razem skupiając się na tym spektrum, które, podobnież jak sama muzyka, jest niematerialne i nieuchwytne. Usilnie wierząc w to, iż rzeczywistość nielegalnych rejwów wczesnych lat dziewięćdziesiątych zawierała w sobie pewnego niepowtarzalnego ducha, postanowiliśmy, wczuwając się w tamtejsze realia, zrozumieć dlaczego.

Uwierzyliśmy zatem, iż czując powiewające nad nami oszczepy urojonej (a może i nie?) antyrejwowej barbarii będziemy w stanie zaserwować Wam o wiele bardziej efemeryczny i hedonistyczny spektakl, a zamieniając misterne konstrukcje z lycry i drewna na stroboskopową kanonadę laserów i greckich ogni w oparach koloidalnych cząstek katapultowych pocisków tylko dopełnimy obrazu.

Dźwiękową wisienką na torcie, a zarazem jego Crème de la Crème będzie zaś czterodrożny system liniowy, który niczym natarcie klibinariuszy zmiecie z parkietu ociężałe słonie Hannibala docierając do niedosłyszących niedobitków precyzyjną salwą ostrych jak brzytwa strzał od scytyjskich łuczników najemnych.
Rave or Die!...tak brzmi bowiem nazwa jednej z oficyn wydawniczych mocno związanej z naszym, z najdalsza zaproszonym gościem... Przybywa on do nas prosto z dawnej Lutecji w rzymskiej prowncji Galia Senonia, a francuskie podejście do sprawy nastawione na serwowanie prostolinijnej, hedonistycznej techno wiksy nie skrępowanej eksperymentalną egzaltacją od dawna nam imponowało.

Soundsystem
d&b audiotechnik Q1
NAW Performance Audio
Zeck audio
Yamaha Sound by MPN Sound System

Instalacje świetlne
Vortex Visual Division & Kubok

tax: 20/25/30