Dawid Podsiadło, Lemon, Cheers w Bielsku-Białej

Bilety na koncert Dawid Podsiadło, Lemon, Cheers w Bielsku-Białej - 15-03-2014

Koncert Dawid Podsiadło, Lemon, Cheers w Bielsku-Białej

Dawid Podsiadło , LemON , Cheers

15.03.2014 18:00

Bielsko-Biała(Śląskie) - Hala pod Dębowcem BBOSiR


Ceny biletów:
    - 30zł, 35zł


DAWID PODSIADŁO
Dawid Podsiadło - wokalista, kompozytor, autor tekstów. Urodził się 23 maja 1993 r. w Dąbrowie Górniczej, gdzie ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie puzonu i liceum ogólnokształcące. W 2012 r. zwyciężył w telewizyjnym konkursie „X Factor”.

W maju 2013 r. ukazał się jego debiutancki album „Comfort and Happiness”, bardzo dobrze przyjęty zarówno przez publiczność (podwójna platynowa płyta), jak i krytyków. 26 listopada ukazała się reedycja płyty, promowana singlem „Powiedz mi, że nie chcesz”.

We wrześniu został nominowany do nagrody MTV Europe Music Awards 2013 w kategorii Najlepszy polski wykonawca. W październiku 2013 otrzymał nagrodę dla Gwiazdy Roku w plebiscycie Glam Awards 2013. Został także laureatem nagrody „Mateusz” radiowej Trójki.

LemON to muzyczne objawienie ostatniego roku. Zespół, któremu udała się najtrudniejsza sztuka – odniósł komercyjny sukces z niekomercyjną muzyką! Brawurowo wygrali 3. edycję Must Be The Music. Ich debiutancka płyta w ciągu kilku tygodni pokryła się złotem i spotkała się z uznaniem nie tylko fanów, ale i branży, o czym najlepiej świadczy nominacja do Fryderyka 2013 w kategorii Debiut Roku.

CHEERS
Zespół CHEERS to projekt młodych i kreatywnych muzyków, który powstał w styczniu 2012 roku. Grupa na swoich koncertach zapewnia dużą dawkę pozytywnej energii, którą zaraża publiczność bez względu na wiek. Ich występy to dla publiczności gwarancja doskonałej zabawy, zarówno w czasie imprez plenerowych, jak i koncertów klubowych. Koncerty zespołu w głównej mierze zawierają materiał, na który składają się znane, światowe przeboje wykonane w nowych, świeżych i często zaskakujących aranżacjach.

Koncert odbędzie się w HALI POD DĘBOWCEM
15-03-2014 r.

organizator:
GRĘPIELNIA s.c. ul. Partyzantów 22, Bielsko-Biała
www.grepielnia.eu

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.