Wymiana Naukowa: Projekt LAB x Rozkosz w Krakowie

Koncert Wymiana Naukowa: Projekt LAB x Rozkosz w Krakowie - 23-03-2018

Koncert Wymiana Naukowa: Projekt LAB x Rozkosz w Krakowie

Raq , Zariush , Young Majli , Urloop , Qnd , Rusałka , PLAL

23.03.2018 22:00

Kraków(Małopolskie) - Szpitalna 1


WYMIANA NAUKOWA PROJEKT LAB x ROZKOSZ

Zapraszamy Was na połączenie niesłychane, laboratorium pełne rozkosznych dźwięków, które źródła mają w najróżniejszych miejscach Polski.

Projekt LAB to klub muzyczny z Poznania znajdujący się w industrialnym budynku starej destylarni. Zrodzony z miłości do kultury soundsystemowej, od 5 lat promuje alternatywną muzykę elektroniczną zapraszając najciekawsze postacie muzyki elektronicznej z kraju i świata. Działania klubu zostały docenione na scenie europejskiej (DjBroadcast wybrał klub jednym z najciekawszych miejsc 2015 roku) oraz krajowej (Najlepszy Klub Roku 2016 według Muno.pl).
Klub reprezentować będą Qnd, Raq, Zariush, promotorzy, producenci i dj'e z wieloletnim stażem. Artyści mieli szansę zaprezentować się nie tylko w kraju, ale też na chorwackim Dimensions Festival (Zariush), w berlińskim Tresorze (Raq) czy w japońskich klubach (Qnd b2b Raq). Spodziewajcie się dużo niebanalnego techno, od hipnotycznego i plemiennego, przez przesterowane i industrialne aż po kwaśne i ebm'owe.

https://soundcloud.com/raq
https://soundcloud.com/zariush

Rozkosz powraca do przytulnej małej sali Szpitalnej 1 wraz z dwójką gości reprezentujących prężną wrocławską scenę. Young Majli i PLAL współtworzą artystyczny kolektyw regime, który trzęsie Dolnym Śląskiem, informując, ucząc i przede wszystkim bawiąc. Będa gqomy, hard drumy, baile funki, grime, flex, jersey, a co zdekonstruowane, to zrekonstruujemy.

Wymiana Naukowa:
Zariush
https://soundcloud.com/zariush

Qnd b2b Raq
https://soundcloud.com/raq

Urloop
https://soundcloud.com/urloop

Rozkosz Room:
Young Majli
https://soundcloud.com/youngmajli

PLAL
https://www.mixcloud.com/popalalczak/

Rusałka
https://soundcloud.com/rusalkazjeziora

Bilety:
Info soon!