90`Festival 2018


Największe muzyczne widowisko lat 90. w Europie! Jubileuszowa, 5. edycja 90’FESTIVAL!!!

Mówiąc o latach 90. wydaje nam się, że te czasy miały miejsce dosłownie parę lat temu – są przecież tak bliskie, mają swój niepodważalny urok… Powietrze było świeższe, pachniało kolorami dekady, ludzie potrafili się umówić bez telefonów i Facebook`a, a dzieci dni spędzały na podwórkach. No i muzyka. Była inna, lepsza – rzeklibyśmy wzruszeni nostalgiczną tęsknotą. Dzięki Vivie w naszych domach rozbrzmiał eurodance i rave. Aż łezka w oku zaczyna się kręcić i przypomina się pierwsza dyskoteka.
90’Festival jest gwarantem, że jeszcze raz będziemy mogli rozsmakować się w cudownych latach 90. To nie tylko jeden magiczny koncert w roku – to styl życia, pasja i zaangażowanie tysięcy osób, tworzących festiwalową społeczność!Po raz kolejny – bądźcie z nami!
Idea festiwalu narodziła się w roku 2013, aby udowodnić, że rynek muzyczny nie zapomniał o muzyce lat 90. Dowodem na nieśmiertelną popularność tych brzmień były tłumy fanów przybyłych na 4 poprzednie edycje imprezy. Dotychczas na scenie festiwalu wystąpiły gwiazdy takie, jak:

Scooter, Haddaway, Dr Alban, Ice MC, Alexia, Mr. President, 2Unlimited, Loona, SNAP!, Culture Beat, DJ Sash!, La Bouche, Fun Factory, Real McCoy, Vengaboys, Corona, Coolio, Dune, 2 Brothers on the 4th Floor, Activate, Twenty 4 Seven, Jam & Plavka, Da Hool, Mark OH, Rednex, DJ Quicksilver, Stachursky, Jamrose & Kasia LesingTegoroczny line up artystów będzie absolutną petardą, która wybuchnie w najlepszym stylu lat 90.!LINE UP:
☑ Captain Hollywood Project☑ Official 2 Unlimited☑ Brooklyn Bounce☑ Whigfield (Sanie)
☑ LayZee formerly of Mr. President☑ Magic Affair☑ East 17☑ Solid Base☑ I&I (Kasia Metza oraz Thomas)☑ DJ TONKA☑ DJ Quicksilver☑ DJ MARCOMiasto usłyszy największe hity tamtych lat, a tłumy fanów zamienią Dolinę Trzech Stawów w najgorętszy parkiet w regionie!Nie może Was zabraknąć!
MIEJSCE

:Dolina Trzech Stawów,Katowice, 40-289
Dolina Trzech Stawów w Katowicach od lat jest miejscem kojarzonym z relaksem i dobrą zabawą. Zielone tereny, stawy i lasy, nieopodal ścisłego centrum Katowic zamienią się po raz kolejny w największą scenę muzyki lat 90. w południowej Polsce!Ważne informacje:• Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo• Koszt parkingu przy terenie imprezy - 10 zł• Ilość wszystkich miejsc jest ograniczona• Bilet ulgowy – przysługuje osobom do 12 roku życia oraz osobom niepełnosprawnym, posiadającym orzeczenie o stopniu niepełnosprawności• Bilet Golden Circle – upoważnia do przebywania na terenie imprezy + upoważnia do przebywania w  wydzielonej strefie pod sama sceną, która nie jest dostępna dla posiadaczy normalnych biletów. W strefie tej nie obowiązują bilety ulgowePowiązane