Wrocław Tattoo Konwent


TATTOO KONWENT ZNÓW WE WROCŁAWIU
25. edycja Tattoo Konwent zbliża się wielkimi krokami! Tym razem największy ogólnopolski cykl spotkań z tatuażem artystycznym zagości we Wrocławiu. To już 7. odsłona festiwalu w mieście 100 mostów! 
W weekend 26 i 27 maja 2018 postindustrialne wnętrza Zaklętych Rewirów, mieszczących się przy ul. Krakowskiej 100, wypełnią się dźwiękiem maszynek do tatuowania pracujących na pełnych obrotach! Na festiwalu tatuażu i muzyki spotkacie blisko 170 tatuatorów z całego kraju. To niepowtarzalna okazja, by znaleźć wymarzony projekt i odpowiedniego artystę, dowiedzieć się kto wykonuje najlepsze wzory w kraju, zobaczyć kto „dziara się w ciemno”, samodzielnie wytatuować banana, a także wystawić w konkursie utrwalony na swoim ciele tatuaż.
Strefa wystawiennicza, w której powstaną setki tatuaży to niejedyna atrakcja imprezy. W programie przewidziano pokazy i koncerty. Na konwencji zagrają przede wszystkim reprezentanci polskiej i zagranicznej sceny hardcore/punk. Przewidziano występy takich zespołów jak: Only Attitude Counts, 1125, Podwórkowi Chuligani, Spider Crew, The Cuffs, Old Fashioned, Good Lookin' Out, Mister X czy Guantanamo Party Program.
Błądząc po Zaklętych Rewirach natkniecie się na liczne strefy tematyczne, obejrzycie oldschoolowe pojazdy, kupicie modne ubrania, napijecie się zimnego piwa. Z kolei na dachu zrelaksujecie się i posłuchacie przyjemnej dla ucha nuty. Po dniu pełnym wrażeń przyjdzie też czas na imprezowanie na odbywającym się w Zaklętych Rewirach afterparty. 
To kolejna edycja, która odbędzie się pod hasłem „Dołącz do rodziny”. Na wydarzenie zapraszamy rodziców i dzieci, dla których przygotowaliśmy specjalne atrakcje! Dodatkowo maluchy do 10 lat i seniorzy powyżej 60 roku życia mogą wziąć udział w imprezie za darmo! Pamiętajcie również, że w tym roku Tattoo Konwent wspiera stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, na rzecz którego przekaże złotówkę od każdego sprzedanego biletu!Powiązane