Florence and the Machine w Łodzi

Bilety na koncert Florence and the Machine w Łodzi - 15-03-2019

Koncert Florence and the Machine w Łodzi

Florence and the Machine , Young Fathers

15.03.2019 20:00

Łódź(Łódzkie) - Hala Atlas Arena


wejście: 18:00, start: 20:00


Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Florence + The Machine! Jedyna w swoim rodzaju artystka zagra 15 marca w łódzkiej Atlas Arenie!


Trzema dotychczasowymi albumami ("Lungs", "Ceremonials" i "How Big, How Blue") Florence + The Machine udowodnili, że możliwe jest osiągnięcie ogromnego, komercyjnego sukcesu bez kompromisów na poziomie twórczości. Dowodzony przez charyzmatyczną Florence Welch zespół w przeciągu kilku lat stał się jednym z najpopularniejszych na świecie, zdobywając rzeszę oddanych fanów w niemalże każdym zakątku świata - również w Polsce. Polskim fanom zespół zaprezentował się już kilkukrotnie, za każdym razem przenosząc coraz to większą publiczność w magiczny świat artystki. Single takie jak "You've Got The Love", "Dog Days Are Over" czy "Shake It Out" podbijały listy przebojów i zdobywały miliony odsłon w sieci.


Ich sukces ma szansę powtórzyć najnowszy album Florence + The Machine, "High As Hope". Po kilkuletniej przerwie Florence powraca pewniejsza, bo jak sama mówi o płycie: "Wiadomo, że to zawsze jest skomplikowany proces, a ja na pewno nie rozgryzłam wszystkiego, jednak czuję, że "High As Hope" to dobre odzwierciedlenie miejsca, w którym obecnie się znajduję jako artystka. Czuję, że jestem bardziej szczera, na pewno mam większy komfort sama ze sobą". To najbardziej osobisty z krążków w karierze Florence, opowiadający o dorastaniu w południowym Londynie, związkach, rodzinie i sztuce. To również pierwszy album, gdzie wokalistka objęła funkcję współproducentki. Ogromne wrażenie robi zestaw gości, których usłyszeć można na "High As Hope" - to m.in. Sampha, Kamasi Washington, Kelsey Lu czy Jamie xx.


Razem z Florence + The Machine 15 marca w Łodzi zagrają Young Fahters. Zespół, który wybił się z podziemi brytyjskiego hip-hopu i podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią, zdobył prestiżową nagrodę Mercury Music Prize, a ich singiel "In My View" zdobył ponad milion wyświetleń. Będzie to pierwszy występ Young Fathers na halowym koncercie w Polsce!